V Playpaper zaplesá srdce každé kreativní duše bez rozdílu věku. Tenhle zážitek vás bude upřímně bavit!

V Playpaper zaplesá srdce každé kreativní duše bez rozdílu věku. Tenhle zážitek vás bude upřímně bavit!

Milujete kreativní tvorbu, rádi se ponoříte do barev, štětců a vlastní fantazie? Pak vám jistě neunikl ateliér Playpaper, kde si zábavnou formou vytvoříte vlastní obraz. Připravte se, že si tento zážitek užijete na maximum, navíc je vhodný pro malé i velké, pro páry, rodiny a je skvělou volbou i na firemní akci. 

Jak to v Playpaper chodí?

Zábavná malba nejenom na plátno pomocí kyvadla, rotace a dalších technik, ke které není potřeba uměleckých schopností, to je Playpaper, který najdete v Galaxii Barev v OC Westfield Chodov, Fascinující dílo zvládnou vytvořit jak dospělí, tak i děti, které do toho obvykle pustí víc kreativní duše než jejich rodiče. Můžete si tak užít zážitek, při kterém budete své děti tiše pozorovat, zatímco ony budou naprosto odevzdány tvořivé činnosti.  

Po příchodu na Vás čeká milý personál, ochranný oblek, návleky na boty a rukavice, abyste se do barev mohli opravdu ponořit, a přitom si nezašpinili své vlastní oblečení a pak už hurá na věc. Vyberete si, zda chcete malovat na plátno a také techniku, která vám přijde nejlepší, zvolíte barvy dle vlastních preferencí a jde se na to. Děti často kromě plátna volí i malého kosmonauta, kterého barvami doslova zmalují, ale k dispozici jsou i další předměty, se kterými si můžete barevně vyhrát i vy a nebo si jednoduše přinesete třeba svůj skateboard a stylově si ho ozdobíte. 

Playpaper je skvělým místem pro relax s rodinou stejně jako na rande či firemní akci, kde zaplesá srdce nejen každého kreativce. Skvělou atmosféru dokresluje příjemná hudba a také je možno zakoupit občerstvení. Plátna i rámy jsou vyrobené na zakázku v ČR z čistě přírodních materiálů. Použití kvalitních akrylových voděodolných barev v široké paletě odstínů je samozřejmostí. Vaše hotové dílo si můžete ve studiu vyzvednout nejdříve po 24 hodinách, ale je zde možnosti i nechat si výtvor zaslat poštou. I když rezervace nutná není, doporučujeme ji udělat, a to pro omezenou kapacitu, kterou studio disponuje. Rezervace jsou možné on-line, telefonicky nebo osobně.

foto: se svolením Galaxie Barev

Kupte vstupenku a vyhrajte Ferrari!

Nyní navíc můžete s Galaxií Barev vyhrát Ferrari! Stačí si zakoupit vstupenku do Galaxie Barev a jste automaticky zařazeni do slosování. Vstupenka je platná jeden rok, takže ji klidně můžete věnovat jako dárek, třeba ještě na Vánoce, který pohodlně pořídíte online na e-shopu Galaxie Barev nebo osobně.

„Vzali jsme toto krásné Ferrari, polepili ho ochranou fólií a vytvořili mu jedinečný design. Za použití kyvadlových technik vzniklo umělecké dílo, které jinde nenajdete. Tyto techniky malování si můžete vyzkoušet v ateliéru Playpaper, který je součástí Galaxie Barev,“ říkají majitelé studia.

Ferrari si můžete prohlédnout každý den v OC Westfield Chodov po dobu trvání soutěže. Na konci soutěže bude vůz Ferrari slavnostně předán šťastnému výherci, který navíc obdrží zdarma roční pojištění a možnost zvolit si libovolnou barvu karoserie.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram