Valentýnské prádlo 2015 - které je v letošním roce nejžhavější?

Valentýnské prádlo 2015 - které je v letošním roce nejžhavější?

Ať už chcete udělat radost sama sobě, partnerovi nebo naopak pro svého přítele potřebujete tip na dárek, zkuste náš výběr toho nejlepšího!

Obchody jsou celoročně zaplněny novými kolekcemi sexy spodního prádla, toho na každodenní nošení, dívčího i ryze ženského. Před Valentýnem se ale na stojany dostanou kolekce plné modelů, které byste jindy na české půdě nesehnala. Poukazujeme tím určitě na letošní kolekci H&M, která nám vyrazila dech a dáváme ruku do ohně za to, že zapůsobí i na vašeho partnera. 

Pro letošní rok se určitě nebojte jemnosti. Byť poběží 14. února v kinech očekávaný erotický film Fifty Shades of Grey, vy můžete rudou a černo-červenou kombinaci upozadit. Volte raději jemné tóny růžové, tělovou v kontrastu s výraznější purpurovou nebo jahodovou. Velkým trendem se zdají býti i podprsenky bezkosticové, celokrajkované. Možná nejsou tak praktické na každodenní nošení, teď je ale čas na výjimku, nemyslíte? 

Mezi kalhotkami stále vedou brazilky a kalhotky "neviditelné", nebo-li bezešvé. Skvěle se schovají pod každé oblečení a navíc jsou z příjemného materiálu. Slovo ale asi už navždy zůstane i krajkovaným kalhotkám a do módy teď pomaličku pronikají i ty high-waisted. Na první pohled možná záležitost pro starší ročníky, ve skutečnosti ale celosvětový trend elegantního prádla. 

Zdroj: hm.com, mago.com,
triumpf.com, lindex.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram