Vanda Janda opakovaně ohromila módní publikum na Mercedes-Benz Prague fashion weeku

Vanda Janda opakovaně ohromila módní publikum na Mercedes-Benz Prague fashion weeku

RethinkFashion přístup je iniciativa, která spojila Vandu Jandu společně se značkou Perwoll. Láska k módě, udržitelnost materiálů i po několik generací a více rozmyslu v oblékání dalo vzniknout kolekci SS23, kterou návrhářka včera představila v rámci MBPFW.

foto: se svolením Perwoll a Vanda Janda

Kolekce plná krásných materiálů včetně ručně vyšívané krajky přinesla potěchu oka nejenom klasickým princeznám, ale také pravým dámám a tělem i duší uvolněným skejťačkám. V této kolekci si zkrátka každá žena najde kousek sebe.

Z větší části velmi klasické a líbivé střihy v odstníech černé a růžové, z té menší pak perfektní detaily v podobě mašlí, šátků ve vlasech, peříček i vrstvení přinesly dokonalý zážitek spojený s perfektně připravenou hudbou i osvětlením. Tohle je přesně ten pocit, který si z Mercedes-Benz Prague fashion weeku chcete odnést.

Kromě přehlídky si návrhářka Vanda Janda připravila i stylový foto koutek, pop-up a také Perwoll Talks, kde si užila povídání s hosty módního týdne ohledně RethinkFashion přístupu. Základní myšlenka tkví v prodloužení životnosti oblečení tím, že jej budete šetrně prát a pomůžete tak zachovat barvy i vlákna na oblečení po delší čas, jako by byly nové.

foto: se svolením MBPFW

„Když si koupím výjimečný kousek do šatníku, který nějak vystihuje mou osobnost, mluví sám za sebe a musela jsem do něj investovat, sama cítím, že mám tendenci se k němu chovat šetrněji a víc si ho vážit. A tak by to podle mě mělo být s co nejvíce oděvy, které ve skříni máme,“ prozradila návrhářka ještě před přehlídkou v rozhovoru pro časopis Harper’s Bazaar.

Podtrženo, sečteno opět jsme se mohli těšit z kolekce mladé česko-slovenské návrhářky Vandy Jandy, která pozitivně vnímá navracející se kousky z jiných dekád, což i nás upřímně baví.

Na celou kolekci mrkněte tady v galerii.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram