Vánoční kampaň Tiffany & Co. x Andy Warhol oslavuje minulost i přítomnost zároveň

Vánoční kampaň Tiffany & Co. x Andy Warhol oslavuje minulost i přítomnost zároveň

Populární značka šperků vypustila do světa svou novou vánoční kampaň pro rok 2022, do které obsadila modelku Hailey Bieber. Tiffany & Co. se vrací do minulosti a zároveň oslavuje přítomnost.

foto: se svolením Tiffany & Co.

Fotografem kampaně se stal Mario Sorrenti, který nafotil supermodelku pózující v New Yorku. Pozoruhodné portréty s krásnou brunetkou odráží nadčasovou eleganci ve spojení s lesklými diamanty.

Kromě třpytivých šperků se Hailey Bieber oblékla do černých outfitů s perfektním střihem. Vynikly zejména saténové kousky s hlubokým výstřihem. V kampani T Collection jsou k vidění prsteny, náušnice a náramky, které dokonale ladí s červenou manikúrou Bieber.  

Video, které ke kampani vzniklo, odráží velkolepý večírek připomínající Warholovu továrnu v centru města. Hailey Bieber ve filmu pořádá tento extravagantní vánoční večírek se slavnostní výzdobou, kamerovými projekcemi Super-8 a šperky Tiffany & Co. Ve filmu modelka návštěvníkům večírku rozdává modré krabičky, jako dárky, ve kterých nechybí brož Bird on a Rock od Jeana Schlumbergera.

„V letošním vánočním období jsme chtěli oslavit Andyho Warhola a pozvednout jeho spojení s Tiffany & Co. inspirací z ikonických pohlednic, které vytvořil pro naše klienty v 50. a 60. letech,“ říká Alexandre Arnault, výkonný viceprezident značky. „Video kampaně spojuje tyto prvky dohromady tím, že vzdává hold našemu dlouhodobému vztahu s jedním z nejslavnějších světových umělců."

 

 

 
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram