Vánoční kolekce svetrů od Dedoles: Ty jsou krásné!

Vánoční kolekce svetrů od Dedoles: Ty jsou krásné!

Jste zvyklí měnit během svátků váš šatník na pomocníky ze Santovy dílny? V tom případě jste na správném místě! Není žádným tajemstvím, že mnoho z nás se během sváteční nálady plné pohody a pokoje odváží do svého šatníku zahrnout o něco odvážnější barvy a vzory.

Například takovou zelenou nebo červenou a různé zimní a vánoční motivy. No a tyto typické barvy a vzory Vánoc nejlépe zachytily právě originální vánoční svetry, nemyslíte?

Nalaďte se na zimu a Vánoce se svetrem

Vykouzlit dokonalý zimní outfit může být někdy náročné. O tom není pochyb. Prvořadé je však zůstat vždy v teple. Jak ale při tom působit stylově? Řekněme si to na rovinu, že originální vánoční svetr dokáže zachránit jakoukoliv situaci. Je tím pravým základním prvkem pro váš look a v podstatě se už víc snažit ani nemusíte.  

Unikátní svetry od značky Dedoles jsou vyrobeny z jemné bavlny a akrylových vláken. Právě díky těmto dvěma materiálům svetry získaly rychleschnoucí vlastnost. Zabezpečí tak pohodlí během celé doby nošení. Navíc tento materiál bude příjemný na dotyk a osvobodí vás od zdlouhavého žehlení.

Hitem této sezóny se stávají i kardigany

Veselé vánoční svetříky tak nejsou jedinou letošní novinkou. Unikátem jsou i originální kardigany. Jsou měkké, příjemně se nosí a zahřejí i v chladnějším počasí. Delší střih sahající až pod kolena udrží vaše bedra v teple a dokonale vytvaruje postavu jakéhokoliv typu. Žebrovitý úplet v okolí zápěstí zase nepropustí zimu za žádných okolností. Užívejte si komfort, který vám tento jedinečný Dedoles kousek nabízí a zapomeňte na fádní kombinace, kterým chybí šmrnc.

Celá zimní kolekce od značky Dedoles, včetně čepic, šál, rukavic a teplých ponožek je charakteristická zimními a vánočními motivy. Sáňkování, lyžování, točené pivo, zasněžená krajina, vánoční srnka, aljašský vzor, lesní nálada či stavění sněhuláka. Vykouzlíte dobrou atmosféru, ať jste kdekoliv.

Nalaďte se na Vánoce s veselými vánočními svetry! Protože odteď mohou být nejkrásnější svátky roku ještě o něco veselejší. A slaďte se hned od hlavy až k patě i vy. Veselé designy najdete jak na produktech pro dospělé, tak i na dětském sortimentu. Obdarujte sebe, ale i své nejbližší tím pravým dárkem a za výhodné ceny!

Nalaď se na Vánoce s veselými vánočními svetry!

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram