Vánoční svetry 2015 se povedly - tradiční vzory znovu ovládly teplé pleteniny

Vánoční svetry 2015 se povedly - tradiční vzory znovu ovládly teplé pleteniny

Pokud na vánoční svátky chcete oblékat stylový tematický svetr, je nejvyšší čas si nějaký vybrat. Protože za měsíc už by mohly být ty nejlepší beznadějně vyprodané. 

Vánoce bez svetru nejsou Vánoce. A mnohem méně už záleží na tom, jestli ho oblékáte při dlouhých večerech ke sledování pohádek, k bohaté snídani, při rozbalování vánočních dárků nebo ho pod ozdobený stromeček dáváte svým blízkým. Náš výběr top vánočních svetrů si vás bezpochyby získá. Nás ze všeho nejvíce zaujaly svetry ONLY s velkým vánočním stromečkem a lyžujícím sněhulákem. Ty totiž nemají obdoby. A přesně tohle jsou svetry, které letošní zimu vedou! Jediné, čeho se obáváme je, že jen s jedním se nespokojíme.  

  
S bruslemi Brave Soul 949 Kč ; Se stromečkem ONLY 829 Kč ; Se sněhulákem ONLY 829 Kč

A kromě zářivé červené a motivů Vánoc jsou tu také svetry typicky zimní - pyšní se mnohem lepší a rozsáhlejší variabilitou, protože v nich můžete vyjít v listopadu i v březnu a pořád budou vypadat dobře. Nejčastějším motivem jsou norské vzory, které svetrové království vedou již několikátou sezónu. Vždyť ještě aby ne! Mají nápad, nudit se při pohledu na ně nebudete, a navíc se již dávno staly symbolem typické ladovské zimy. Ta se nám sice poslední roky vyhýbá, ale co vy víte... Období Vánoc je magické a třeba, když se Česko oblékne do pořádných svetrů, dorazí i ta zima. Za zkoušku to stojí. 

Tak tři - dva - jedna - pojďme přivolat tradiční zimu v perfektním svetru!

  
S jeleny Brave Soul 769 Kč ; Kardigan Vero Moda 1389 Kč ; S norským vzorem Brave Soul 769 Kč

zoot.cz ; pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram