Vans představil exkluzivní řadu obuvi a oblečení v nejnovější spolupráci s Wasted Talent

Vans představil exkluzivní řadu obuvi a oblečení v nejnovější spolupráci s Wasted Talent

Vans nově spojuje síly s Wasted Talent, přední evropskou mediální platformou a butikem, aby představilo prémiové modely neoprenové obuvi a řadu oblečení.

Oslava jedinečného propojení Vans a Wasted Talent

 

Značka Wasted Talent založená v roce 2016, vznikla jako výsledek odhodlání a kreativity úzké skupiny lidí s vášní pro surf. Jejich cílem bylo vytvořit platformu, která by propojila různorodé prvky jako umění, design, aperitivy a módu s důrazem na provokativní pohled na subkultury, se kterými ztotožňují. Wasted Talent se stala nejen značkou, ale také médiem, které sdílí příběhy a inspiraci s lidmi po celém světě. Jejich odvaha dělat věci jinak a zkoumat různé oblasti umění a životního stylu je to, co značku Wasted Talent činí unikátní a nezapomenutelnou.

To, co původně začalo jako malý tištěný magazín, se následně rozrostlo v přední evropskou společnost věnovanou surf a skate kultuře s obchodem a kavárnou v Hossegoru, kulturním majáku evropské surf scény. Právě s tímto významným evropským dědictvím vznikla spolupráce s Vans — kampaní natočenou u jezera Como. Tento vizuálně atraktivní příběh je nejen odkazem minulosti a italského stylu Dolce Vita, ale také ukázkou ducha spolupráce a vášně, kterou do společné kolekce obě značky vložily. 

Jedním z vrcholů spolupráce se stala limitovaná řada obuvi, která spojuje nejnovější technologie a designové prvky s dědictvím a estetikou obou značek.

 

 

Kolekce obuvi přináší svěží design klasického model Sk8-Hi a Slip-On. Sk8-Hi je vyroben z lehkého materiálu s luxusním 3D vyšíváním loga Wasted Talent a decentním značkovým reliéfem na podrážce. Sk8-Hi je doplněn klasickou verzí Vans Slip-On v odstínu Blanc de Blanc s gumovou špičkou pro maximální přizpůsobivost jízdy na skateboardu a vyšitým logem.

 Řada oblečení vyniká minimalistickým designem v podobě krémového trika s tónovým logem na nášivce a checkerboard vzorem nebo decentní stylové černé mikiny. Linii doplňují bílé ponožky odstínu blanc de blanc.

Prémiová řada Vans x Wasted Talent je k dispozici od 10. srpna na stránkách Vans.eu, v obchodě Wasted Talent, na wastedtalentboutique.com a u vybraných prodejců po celé Evropě.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram