Vans x Proenza Schouler

Vans x Proenza Schouler

Costa Mesa, CALIFORNIE. - Vans představuje kolaboraci s newyorskou značkou dámského oblečení a doplňků Proenza Schouler, kterou založili návrháři Jack McCollough a Lazaro Hernandez.

 

Proenza Schouler, ovlivněná světem umění a designu, se mísí s hlubokým skateboardovým dědictvím Vans a vytváří interpretaci ikonických Classic Slip-On. Vans x Proenza Schouler Puffy Slip-On – znovuobjevily klasickou siluetu 70. let – ta experimentuje s přehnanými proporcemi a jemnými koženými materiály, které vykazují nositelný luxus a moderní řemeslné zpracování.

„Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s Vans na nové interpretaci jejich ikonické Slip-On siluety pomocí kódů značky Proenza Schouler. Sdílené uznání za neotřelý design a jemné řemeslné zpracování provázelo projekt od začátku do konce. Nemůžeme být nadšenější z toho, že se dnes můžeme o tento projekt s vámi všemi konečně podělit." – Jack McCollough + Lazaro Hernandez, kreativní ředitelé a spoluzakladatelé, Proenza Schouler

foto: VANS

Kampaň, která protíná měkkou texturu Slip-On s městskými prvky New Yorku, natočil Alessio Bolzoni a stylizoval Thistle Brown. K dispozici jsou ve třech barevných provedeních, ecru, černé a resin. Slip-On zahrnují custom vložku Proenza Schouler a elegantní lesklé bočnice.

foto: VANS

Vans x Proenza Schouler Puffy Slip-On se prodávají za 200 EUR a jsou nyní k dispozici v ecru a černé barvě na vans.eu a proenzaschouler.com. Vans x Proenza Schouler Puffy Slip-On v barvě resin budou k dispozici exkluzivně na proenzaschouler.com a v Proenza Schouler Flagship Store na 121 Greene Street v New Yorku.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram