Velké podzimní lakování - rok 2015 ve znamení nude, bordeaux a metalických odstínů

Velké podzimní lakování - rok 2015 ve znamení nude, bordeaux a metalických odstínů

Barevný přehled trendy odstínů laků na nehty letošního podzimu a zimy je tady. 

Odvažte se jít do nahé barvy

Odstíny NUDE (zprvu využily anglického ekvivalentu k nahý a již si ho přivlastnily) se objevily poprvé asi před pěti lety. Od té doby jejich popularita mírně klesala, ale s letošní zimou se vrací na výsluní v celé své parádě! Celé řady nude odstínů zařadilo hned několik značek a výběr je obrovský. Rada je jednoduchá: váš ideální odstín se bude nejlépe blížit odstínu vaší pleti. Ale než ho najdete, pravděpodobně vám jich doma přibyde mnoho, a potom zjistíte, že je milujete všechny. 

MÓDA.CZ TIP: Nejlépe vypadají ve vysokém lesku! K tomu vám pomůže nadlak.

Temné odstíny hlubin moře

Je to tmavě modrá na místě prvním, stíhaná smaragdovou, sytě tyrkysovou a zastřenou modro-šedou. Byť by se mohlo zdát, že budou evokovat mrtvolný vzhled, vypadají výborně právě na světlounké pokožce. Nepleťte si je ovšem s královsky modrou nebo trávově zelenou, ty patří do léta. 

V ozvěnách metalických tónů

Barva růžového zlata, zašlého stříbra a veškeré odstíny šedi, na které si jen dokážete rozpomenout. Odstíny s kovovým leskem nebo v metalickém provedení podzimu vládnou také. Jeví se luxusně od prvního pohledu a jsou to aktuálně snad jediné třpytivé laky, které jsou trendy. 

Dozvuk malin s příchutí burgundy 

Veškeré teplé i studené odstíny malinových, ostružinových a vínových barev vás letos nesmí minout. Vystřídejte okoukanou rudou a červenou právě za laky s jasným růžovým podtónem. Jsou vysoce trendy a nehtům lichotí. Navíc u většiny těchto laků stačí i pro dokonalé krytí jen jedna vrstva. 

pinterest.com; essie.co; essence.eu; rimmel.cz;
douglas.com; parfums.cz; astorcosmetics.com 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram