Velmi britský dubnový Vogue

Velmi britský dubnový Vogue

Britské Vogue vytáhlo zbraně toho nejtěžšího kalibru - modelky, které jsou suverénně nejúspěšnější v současném britském módním průmyslu.

Ve Vogue UK tak hned na hlavní stránce narazíte na Caru Delevingne, Georgii May Jagger a Suki Waterhouse. Nebýt Georgie a Suki, o samotné Caře na hlavní straně britského Vogue bychom snad ani už nepsali, je tam totiž už jako doma. Trojice modelek však představuje alespoň malé překvapení u odnože Vogue, který si často oblíbí jednu modelku a té se dlouho drží zuby nehty.

Struktura a barvy nového Vogue UK z nejnovějšího čísla dělají nejlepší vydání letošního roku. Kromě velmi povedené obálky zvládl Mario Testino na jedničku i editoriál. Někteří obálku kritizují především kvůli Suki, jejíž modelingová kariéra je pro mnohé záhadou, stejně tak Caru a Georgii, jelikož se do modelingu obě dostaly díky vhodnému rodinnému zázemí. Pokud se ale oprostíte od takových myšlenek a prohlédnete si jejich nové snímky, uvidíte, že se povedly.

V dubnovém vydání najdete editoriály Girls on Film právě s Carou, Suki a Georgií, dále Hawaii Five Oh s Julií Bergshoeff a Modern Masters s Ally Ertel. Ačkoli obálku a hlavní editoriál fotilo známé jméno, o další editoriály se postarali méně známí fotografové, což nás na britském Vogue těší. Když už neriskuje s výběrem nových modelek, dává alespoň šanci novým talentům ze světa fotografie.

Foto: dailymail.co.uk, Vogue UK

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram