Věnujte jarní trendy v podobě dárku. Víme, jak darovat ten správný kousek ve správné velikosti

Věnujte jarní trendy v podobě dárku. Víme, jak darovat ten správný kousek ve správné velikosti

Vybrat to správné oblečení není snadné ani pro sebe, natož když se máte trefit do vkusu někoho jiného. A to už vůbec nemluvíme o volbě té správné velikosti, která může nakupování proměnit ve skutečnou loterii.

Tohle dilema však perfektně řeší poukazy na oblečení, které vám usnadní výběr a zároveň maximálně potěší obdarované. Snad každý jednou v životě dostal oblečení, které se mu nelíbilo nebo mu jednoduše nesedělo. A tomu se dá, právě díky dárkovým poukázkám na oblečení, jednoduše vyvarovat. Nešlápnete vedle, nemusíte se strachovat, jaká bude reakce a zároveň nemusíte řešit ani případné reklamace či výměny zboží.

Jestli tedy chcete udělat svým blízkým radost a zároveň jim umožnit vybrat si přesně to, po čem touží, dárkové poukazy na oblečení jsou tou správnou volbou.

Jak vybrat poukaz na oblečení?

Při nákupu zvolte poukaz do obchodu, který nejlépe odpovídá stylu a osobnosti obdarovaného. Každá značka se zaměřuje na o trochu jinou cílovou skupinu, takže je dobré znát jejich filozofii a alespoň zběžně si prohlédnout portfolio produktů, které nabízí.

Zatímco poukaz na Zalando bude skvělou volbou pro příznivce těch nejnovějších evropských trendů, H&M pro stylovou městskou módu, český prodejce Zoot pro širokou škálu zákazníků, od sportovní po kompletní navržení outfitu pro každou událost nebo Astratex pro ty, kteří si rádi dopřejí krásné a kvalitní spodní prádlo.

 

Vybírat však můžete i z poukazů na kosmetiku, hry či různé služby. Je člověk, kterému chcete dárek věnovat milovník seriálů a filmů? Darujte mu poukaz na předplatné Netflix a Voyo nebo takový, se kterým si užije nevšedních zážitků či nákupů šperků, hodinek i něčeho pikantnějšího. Výběr poukazů u Givery je opravdu široký.

Jak poukaz pořídit?

Poukazy na oblečení pořídíte na Givery.cz pohodlně z domova. Využít můžete PDF poukaz, který věnujete vzdáleně, tedy elektronicky, nebo ho můžete vytisknout na běžné tiskárně a poté z něj složit dárkový poukaz. Praktické, snadné a rychlé řešení ocení všichni zaneprázdnění lidé, kteří však touží svým blízkým udělat radost hezkým a praktickým dárkem. Jestliže máte dostatek času, můžete si poukaz nechat doručit v dárkovém balení. A pokud si nejste úplně jistí, který poukaz vybrat, zvolte univerzální dárkový poukaz. Má mnoho výhod, jako například platnost pět let, využití na všechny poukazy z nabídky e-shopu Givery.cz i možnost čerpat hodnotu poukazu postupně.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram