Victoria Beckham ve své letní kolekci nostalgicky a moderně zároveň vzývá vintage styl

Victoria Beckham ve své letní kolekci nostalgicky a moderně zároveň vzývá vintage styl

Kolekce s názvem Elevated Essentials je poctou vintage stylu v osobitém podání Victorie Beckham. Z denních pohodlných kousků se postupně přenesete k noční sofistikovanosti, až zjistíte, že právě tato kolekce obsahuje vše, co v létě potřebujete nosit.

 

Základní odstíny černé a bílé jsou sázkou na jistotu, jsou však doplněné o paletu červené zahrnující i terakotové tóny, které dokonale ladí s rustikální hnědou a krémovými odstíny s akcenty zlaté barvy. To vše přináší kolekci nádech luxusu a elegance, ostatně tak jak jsme u Victorie Beckham zvyklí.

Kampaň ke kolekci High Summer 2024 nafotil fotograf Lukasz Pukowiec společně s modelkou Annemary Aderibigbe, která sama o sobě vyzařuje nenucenou elegancí. Kampaň je nafocená v okolí malebného hotelu v Itálii.

Pletené šaty a dlouhé sukně jsou ideální pro vlahé letní večery, zatímco lehké košile z prodyšných látek a přizpůsobené siluety nabízí strukturovaný, ale uvolněný střih, ideální pro klidné procházky u moře. Jedním z klíčových kousků jsou elegantní černé šaty s jemnými průřezy, ve kterých se mísí sofistikovanost s nádechem přitažlivosti. 

Kolekce je také doplněna o na míru šitý červený komplet obsahující košili s dlouhým rukávem a kalhoty, které přitahují pozornost, a to i díky bujnému zelenému pozadí, které zvýrazňuje barevné kontrasty.

Po nedávné spolupráci se značkou Mango tato kolekce upevňuje dobrou pověst Victorie Beckhama v rámci nadčasové módy v moderním pojetí.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram