Víme, jak nejlépe sladit odstíny laku s top sandály letošního léta

Víme, jak nejlépe sladit odstíny laku s top sandály letošního léta

Léto je za dveřmi a s ním i otevřené boty, které nám zpříjemňují jak pobyt na písečné pláži, tak horký den v práci. Poradíme vám, co udělat, aby vaše nohy vypadaly božsky. 

Navrhli jsme pro vás několik tipů, jak regenerovat své nehty, aby byly připravené na letní sezónu.

1. Během zimního období, kdy nohy trpí pod vrstvami tlustých vlněných ponožek a často upnuté v přezkových botách na lyže či sněhulích, je naše pokožka dehydratovaná a potřebuje průběžnou hydrataci. K tomu jsou dermatology doporučované silnější hydratační krémy, které jsou vhodné jak na hydrataci rukou, tak nohou. Zvláště pak jsou oblíbené krémy obsahující včelí vosk, který má na pokožku blahodárný účinek.

2. Nastalo jaro a je čas dopřát vašim nohám ozdravnou kúru v podobě odstranění mrtvé tkáně především na prstech. Mnoho salonů krásy nabízí různé ozdravné procedury, pomoci si však můžete i sami. Ať už sadou krémů se zvláčňujícím efektem či více efktivními elektronickými přístroji pro fyzické a více invazivní odstranění odumřelé tkáně

3. Dříve než začenete nehty barvit barevným lakem, zpevněte je lakem bezbarvým. Některé laky obsahují speciální látky, které nehty nejen zpevní, ale i po odstranění laku po něm zůstává nádherný matný lesk.

4. Při zastřihávání nehtů se snažte nehty zastřihávat do rovna a dbejte na to, aby byly souměrné. 

Zvládli jste tuto jarní očistu pedikúrou? Pokud ano, můžete se bez obav pustit do výběru nových kousků letních bot a sandálů. Snad ještě váháte nad tím, jak některé botky správně sladit s odstínem laku tak, aby lak nekazil dojem letní bohyně pláže. Ve fotogalerii naleznete tipy, jaké barvy se hodí k jaké kombinaci bot. A letos je opravdu, na co se těšit. Nabídka je více než pestrá. Zvláštní oblibě se i letos budou těšit námořnické barvy modrá a bílá a na český trh se mimo jiné dostávají vázané sandály.

Vogue; Glamour.uk; Footfiles.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram