Vítejte v Hotelu Hennes! Gigi Hadid jako majitelka hotelu ve filmu od režiséra Bardia Zeinaliho

Vítejte v Hotelu Hennes! Gigi Hadid jako majitelka hotelu ve filmu od režiséra Bardia Zeinaliho

Únik od reality všedních dní pro všechny - i tak by se dal popsat originální a zábavný Hotel Hennes v novém kampaňovém filmu značky H&M

Zdroj: se svolením H&M

Hotel Hennes je fiktivní módní destinace inspirovaná legendárními hotely, kde se scházeli, spolupracovali a pobývali umělci, myslitelé a módní ikony. Je to místo, kde se na estetiku klade vysoký důraz, kde se příběhy mohou lehce zvrtnout a může se stát naprosto cokoliv. Místo kde se tvoří sny a kde móda nemá žádná pravidla.


Zdroj: se svolením H&M

"Přáli jsme si, aby tento film byl odpočinkem od každodenního života a od reality. Vizuálně je Hotel Hennes říší divů; hvězdy nejsou ve svých obvyklých rolích a každý záběr je zamýšlen, jako velké dobrodružství," vysvětluje Bardia Zeinali.

 


Zdroj: se svolením H&M

Obsazení návštěvníků a personálu je velmi pestré. Atraktivní majitelka Hotelu Hennes v podání Gigi Hadid, vítá nového hosta, modelku Jill Kortleve. Modeleky Jazzelle Zanaughtti a Kiddy Akita Lou zde vystupují jako portýry. Mezi nově ubytované rekreanty můžete spatřit Isabelle Chaput či Nelsona Tiberghiena z Young Emperors. Na místě jsou také modelka Olivia Vinten, která hraje šéfku úklidu, tanečnice a tvůrkyně obsahu Donté Colley jako vedoucí pokojských, nebo modelka Devyn Garcia jako plavčice. Ve filmu hrají také redaktorka Julia Hobbs, která je tady jako módní novinářka, modelka Precious Lee jako modelka na přehlídkovém mole a tvůrkyně obsahu Christina "Tinx" Najjar jako recepční hotelu.


Zdroj: se svolením H&M

 

" Tato kampaň je poctou všem těm okouzlujícím designovým hotelům, které byly v minulosti místem tolika originálních kreativních aktivit. Při natáčení jsme si užili spoustu zábavy a myslím, že je to ve filmu poznat," popisuje atmosféru Hotelu Hennes Gigi Hadid.

 

Aby se i divák mohl přenést do imaginárního Hotelu Hennes, vytvořila značka exkluzivní kolekci. Najdete v ní bikiny, šortky a trička, sluneční brýle plážové osušky a tašky. Všechny kousky jsou vytvořeny v paletách a vzorech inspirovaných optimistickým retro vzhledem Hotelu Hennes. Kolekce bude k dostání v obchodech a online od 28. dubna.

 

 

 
Zdroj: se svolením H&M

 

"Jsme nadšeni, že můžeme naše zákazníky pozvat do světa Hotelu Hennes - fiktivního a kouzelného místa, kde se oslavuje naše jarní a letní móda. Těšíme se, až naše zákazníky přivítáme v nové sezóně v H&M," říká Ann-Sofie Johansson, kreativní poradkyně, H&M.


Zdroj: se svolením H&M

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram