Vkus a elegance Francouzek jsou světoznámé aneb Francie je trés chic!

Vkus a elegance Francouzek jsou světoznámé aneb Francie je trés chic!

Pokud máte rádi francouzskou módu a hledáte modely, které nesou punc svěžesti

Země galského kohouta je odjakživa synonymem dobrého vína a jídla, výborných sýrů a především krásných žen. Vkus a elegance Francouzek jsou světoznámé a ne náhodou s dámská móda jako taková zrodila právě v této zemi.

Pokud máte rádi francouzskou módu a hledáte modely, které nesou punc svěžesti, originality a šarmu této země, pak čtěte dál. Prozradíme vám tajemství elegance Francouzek a nabídneme pár tipů na dámské oblečení z Francie

 

Francouzky jsou známé tím, že na první pohled nevypadají tak, jako kdyby svému vzhledu věnovaly spoustu času. A to je právě jedno z jejich tajemství a umění. Jejich ležérní až nedbalá elegance, která ale je – nenechte se mýlit – do detailu promyšlená.

Podobně rafinovaného vzhledu dosáhnete také, pokud například zkombinujete na první pohled neslučitelné modely. Francouzka si klidně vezme obyčejné džíny, balerínky, bílé tričko a k tomu perlový náhrdelník. Líčení je málokdy výrazné, ale co si tyto dámy nikdy neodpustí je výrazná rtěnka. Ne nadarmo se říká, že rty jsou první vizitkou ženy a krásná sytá barva zaujme na první pohled.

Takže neváhejte se obléci ve francouzském stylu a vzít si krásné letní šaty s bílými teniskami. Jednoduché kalhoty zkombinujte klidně s nádherně slavnostní halenkou s volánky nebo si do elegantního kostýmku vezměte obyčejný hladký top. Takové kontrasty upoutají pozornost daleko lépe než prvoplánové a urputné kombinace drahých značek.

A rozhodně nezapomínejte na doplňky! Roztomilý klobouček  ve stylu Coco Chanel či typický francouzský baret, jednoduchý perlový náhrdelník, originální kabelka nebo různé šátky a šálky, to jsou hlavní zbraně těchto mimořádně elegantních žen.

Ponořte se do této šarmantní kolekce a plujte na vlnách elegance s dotykem luxusu, a komfortu tak, jak to umí jen francouzská móda. Zkuste to jako Francouzky, slučujte neslučitelné a ohromujte svým šarmem všechny kolem sebe!

 

Autorka: Jana Nováková
Zdroje fotografií: Blancheporte

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram