Vlasové studio Toni&Guy představuje nové účesy z lookbooku 2013

Vlasové studio Toni&Guy představuje nové účesy z lookbooku 2013

Hru s barvou vlasů představuje vlasové studio Toni&Guy 

Cos Sakkas věnoval dámský lookbook 2013 s dámskými účesy příznivkyním všech délek vlasů. Účes si zde může vybrat krátkovláska, dlouhovláska, ale také fanynka mikáda na všechny způsoby.

Sakkas dává také prostor vlasům rovným i kudrnatým a ukazuje, jaký extravagantní účes lze vykouzlit z polodlouhého mikáda. Šmrnc dokonalým střihům a účesům dodává barva vlasů, o níž se postaral Francesco Fontana. Černé vlasy mají díky barvě kobaltové odlesky, do meruňkové se máte chuť zakousnout. Blond vlasy dostávají pod taktovkou Fontany odstín sluncem probarvené oblohy nebo oblohy, která se chystá co nevidět pokropit zemi krůpějemi deště. Ani klasická bruneta nemá jen nudně hnědé vlasy. Fontana je stínuje barvami různých druhů ořechů a i hladký rovný účes tak nepůsobí jako masivní helma, ale jako dynamická hříva.

Posledním modelem mezi účesy je účes v šipkové barvě, kde se Francesco Fontana nebojí použít barvu agresivně červené mědi bez jakéhokoliv zjemnění a kadeřník Cos Sakkas zde předvádí crazy kreaci s minicopánky vytvářejícími zcela nové pojetí dámského účesu.

 

Zdroj obrázků: Toni&Guy

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram