Voňavé novinky pro podzim 2018 - tyhle parfémy vyzkoušejte!

Voňavé novinky pro podzim 2018 - tyhle parfémy vyzkoušejte!

Přivoňte si k těmhle třem novinkám. Tak totiž voní letošní podzim. 

Mugler Alien Flora Futura

V nové vůni od značky Mugler se zachovává původní DNA oblíbené Alien, přidává se k ní však jemný náznak svěžesti. Ucítíte z ní citrusy, bílé květy kaktusu, bílou ambru a santalové dřevo. Novinku najdete ve stejně broušeném flakonu jako klasickou vůni Alien, tentokrát však namísto pronikavé fialové ve světle růžovém zbarvení se zlatými detaily. 

Alien Flora Futura 30 ml 1 044 Kč 

Hugo Boss The Scent

The Scent od Hugo Boss díky nové kampani nemůžete minout. Značka se rozhodla masivně propagovat svou vůni jak formou televizní reklamy, tak v printové podobě na obálkách módních magazínů. Ještě aby ne, když si pro ni vybrala jako tvář charismatického herce Jamieho Dornanan, pro mnohé známého z trilogie Padesát odstínů. Ten ve skutečnosti propaguje pánskou variantu. Dámská je o něco jemnější. Jde o moderní květinovo-ovocnou vůni. 

The Scent 30 ml 742 Kč 

Tiffany & Co. Tiffany & Co.  

Něžná květinová vůně Tiffany & Co. ztělesňuje to, čím je značka typická. Jemnost, ženskost, eleganci i nadčasovost. V decentním flakónku se spojují tóny šťavnatého bergamotu, citronu a lehce nasládlé mandarinky, černého rybízu a broskve. Základ vonné kompozice tvoří smyslné tóny pačuli a pižma. 

Tiffany & Co. 30 ml 1 850 Kč

notino.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram