Voňavý skvost, který už nebudete chtít sundat z ruky

Voňavý skvost, který už nebudete chtít sundat z ruky

Hodinky ze dřeva? To musí být vtip! Ovšem není.

Hodinky ze dřeva? To musí být vtip! Ovšem není. Hodinky značky WeWOOD vynikají elegancí, precizním zpracováním a především nezaměnitelným designem přírodního dřeva, které z každého kusu dělá originál. Vybírat můžete z celé řady modelů – od pánských dvouciferníkových, přes unisexové až po elegantní dámské, to vše v mnoha barevných variacích podle zvoleného materiálu. 

Hodinky WeWOOD se vyrábějí z různých druhů vzácných dřevin: od černého mozambického ebenu a tmavě hnědého palisandru, přes zajímavý červeně žíhaný břestovec, teak či měnící se nazelenalé guaiaco, až po konstrastující světlý javor. Nikde žádná barviva či chemie. Výsledný odstín hodinkám dodávají pouze precizně opracované kousky dřeva s osobitým vzorem. Život pak hodinkám dává kvalitní celokovový strojek Miyota Citizen – prakticky jediná nedřevěná součástka.

Ideální vánoční dárek

Ať už přemýšlíte, co si přát od Ježíška, či pátráte po vhodném dárku pro svůj protějšek, s hodinkami WeWOOD rozhodně neuděláte chybu. Je jedno, zda váš muž chodí do práce v džínách nebo obleku; unikátní stroj času v dřevěném provedení vytvoří na jeho zápěstí perfektní doplněk, který už nebude chtít sundat z ruky. Vy si zase můžete vybrat z několika ryze dámských variant, případně můžete sáhnout po odvážnějších unisexových, které se vyrábějí také v zajímavých kombinacích dvou kontrastních dřevin. 

Hodinky s vůní 
Zapomeňte na chlad kovu nebo pocit unaveného zápěstí. „WeWOODky“ své majitele překvapí jednak svou lehkostí – prakticky nejsou cítit na ruce – a také svou jedinečnou vůní, charakteristickou vždy pro daný druh dřeva. Bonus, který vám sebevzácnější kov nenabídne.

Co hodinky, to zasazený strom 
Tak jako hodinky samotné, je výjimečná i filozofie jejich výrobce. V žádném případě není třeba se obávat, že by kvůli hodinkám WeWOOD mizely vzácné pralesy. Naopak. Jednotlivé součástky se vyrábějí z  odřezků dřeva, které by jinak už nenašly uplatnění. A výrobce navíc za každé jedny hodinky vysadí jeden strom, jehož osud pak majitel hodinek může sledovat. 

Kde jsou k dostání? 
Výhradní právo na prodej v České republice má obchod www.Woodies.cz, kde se jejich cena v závislosti na vybraném typu a použitém materiálu pohybuje od 2 499,- do 3 199,- Kč.

Neplatíte zde za dopravu a vaše hodinky vám podle požadavku rovnou na míru zkrátí. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram