Voucher do Thomas´s Barbershop je vždycky skvělý dárek!

Voucher do Thomas´s Barbershop je vždycky skvělý dárek!

I přesto, že dárek svým blízkým můžete věnovat po celý rok, právě Valentýn je skvělou příležitostí. Obdarujte svého milého zážitkem v Thomas´s Barbershop, kde si bude připadat jako král.

 „Nechte vaše muže vyzkoušet, jak už 10 let poctivě hrajeme na scéně a dopřejte jim opravdový zážitek,“hlásí do světa tým prvního a již legendárního barbershopu v Čechách i na Slovensku, které založil před deseti lety Tomáš Kožíšek.

Již z tohoto sloganu je zřejmé, že se právě tady cítí muži být skutečnými muži. Je to místo, kam mohou jen pánové a kde se pod taktovkou zkušených profesionálů nechávají holit, česat, stříhat, dostanou k tomu doutník, whisky a koukají na fotbal. Jak dokonalé, co myslíte? Takový malý ráj na zemi.

Nekomplikujte výběr dárku pro svého chlapce, manžela, syna, bratra či tatínka, dopřejte jim sázku na jistotu. Voucher z 10. limitované edice potěší i svým vzhledem, díky perfektnímu designu, který navrhla tatérka Berta Ink.

V Thomas´s Barbershop mohou vaši muži očekávat perfektní péči, vlastní kosmetickou řadu, profi přístup, pracovníky vyučené v oboru, nejdelší léta praxe a zkušeností, neustále nasazenou laťku hodně vysoko. Zkrátka to, co jinde nenajdete.

Kompletní nabídku voucherů na různé služby najdete ZDE. Vouchery lze zakoupit na pobočkách TBS nebo si je objednat na dobírku.

thomasbarbershop.com.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram