Vplujme do zimních měsíců stylově s novou kolekcí s.Oliver

Vplujme do zimních měsíců stylově s novou kolekcí s.Oliver

Nová kolekce německé módní značky s.Oliver je plná hřejivých a kvalitních kousků. Také stále hledáte ten pravý kabát? Pak máme pro vás skvělý tip.

zdroj: soliver.cz

Tak jako každé léto budeme řešit plavky, s příchodem zimy se naše pozornost zaměří na kabáty, bundy a teplé svršky. Není se čemu divit. Jedná se o jeden jediný kousek, ve kterém nejenže chceme vypadat dobře celou sezónu, ale také chceme být v teple a užít si zimu naplno.

zdroj: soliver.cz

Pokud si přesně takhle představujete ideální zimu, nechte se inspirovat novou kolekcí módní značky s.Oliver, která ve své kolekci nezapomněla na tolik oblíbený Teddy Coat. Stejně jako na kvalitní a elegantně střižené kabáty. Vesty v základních barvách využijete i v těchto dnech, a to díky vrstvení, fantazii se meze nekladou. Nesmíme zapomenout na teplé bundy, které letos rozhodně využijeme hlavně při dlouhých procházkách přírodou. A nemluvíme teď jen k dámám, protože na své si v této kolekci  značky s.Oliver přijdou i pánové.

Pokud bychom si měli pro letošní sezónu vybrat jedinou věc, která nám nesmí a nebude chybět v našich šatnících, rozhodně to bude již zmiňovaný Teddy Coat. Záležitost, které patří již několikátá zima a nebojíme se říct, že tomu tak bude i příští rok. V kolekci s.Oliver najdete kvalitní provedení ve dvou barvách, a navíc jsou tyto kabáty oboustranné. Ano, přesně tak! Dvě varianty, které můžete kombinovat, jak se vám jen zlíbí. 

zdroj: soliver.cz

s.Oliver navíc společně s Nadací Terezy Maxové v kampani "Outdoor Together" věnovali pěti azylovým domům v České republice 200 tisíc korun, a k tomu také kabáty a bundy nejen pro maminky, ale také jejich děti v hodnotě 250 tisíc. Celá tato kampaň nese heslo "Darujme teplo", kdy hlavní myšlenkou je skutečně rozdávat teplo domova, které by mělo být součástí našich životů. Ovšem ne vždy je to samozřejmostí.

zdroj: soliver.cz

zdroj: soliver.cz

zdroj: soliver.cz

 

Prošívaná bunda s velkým límcem.. ZDE

zdroj: soliver.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram