VSTUPTE SE SWAROVSKI DO SVĚTA VÁNOČNÍCH ZÁZRAKŮ

VSTUPTE SE SWAROVSKI DO SVĚTA VÁNOČNÍCH ZÁZRAKŮ

Letos na Vánoce Swarovski otevírá dveře do světa zázraků a představuje novou kolekci plnou jedinečných dárků a dokonalých svátečních doplňků, které okouzlí, inspirují a podněcují nové tradice. 

Vánoce ve Swarovski

Vánoční čas je dobou setkávání. Vánoce nás každý rok zahřejí atmosférou plnou vřelé pospolitosti, dětskou vírou v zázraky i uklidňujícím kouzlem domova. Během svátků se scházejí přátelé a rodina, interiéry se proměňují v působivé vánoční scény a pod stromečkem září pečlivě vybrané dárky, připravené překvapit a potěšit. Značka Swarovski tradičně nabízí dokonalé ozdoby pro vánoční čas a prostřednictvím křišťálů pomáhá vytvářet sváteční kouzla a zázraky. Ať už se jedná o úchvatné šperky a doplňky, slavnostní figurky nebo interiérové dekorace. Značka Swarovski rozhodně Vánoce rozzáří každý rok o kousek víc.


Zdroj: se svolením Swarovski

Dar křišťálového zázraku

Ať už vybíráte dárek pro někoho výjimečného nebo se o Vánocích chcete obklopit mimořádným leskem a třpytem, kousky Swarovski probouzejí kouzlo a vzbuzují úžas. Vyjádřete každou stránku své osobnosti prostřednictvím šperků, které jsou stejně jedinečné jako vy. Ozdobte svůj domov nádhernými křišťálovými kreacemi, které oslavují toto kouzelné období roku, nebo darujte dárky, které zaručeně vzbudí radost – od okamžiku otevření ikonické barevné osmihranné krabičky Swarovski až po každý další nezapomenutelný okamžik, který rozjasní svým třpytem. 


Zdroj: se svolením Swarovski

Linie šperků, které vám na Vánoce nesmí chybět: 

STELLA 

Jako záblesk světla ve tmě si tato výrazná řada šperků ve tvaru hvězdy pohrává s proporcemi a vytváří oslnivý dojem, který je jako z jiného světa. Letos na Vánoce představuje Stella nové designy, včetně kousků v tónu růžového zlata, moderních doplňků s křišťálovými perlami i oblíbených modelů, zdobených fascinujícími modrými středovými kameny. 


Zdroj: se svolením Swarovski

CONSTELLA

V letošní vánoční sezóně se představuje Constella ve stříbrné barvě s čirými křišťály. Křišťálová souhvězdí umístěná na tenkých kovových tyčinkách jsou jemná jako hvězdný prach a přinášejí kouzlo vesmíru do každodenního života. Těšit se můžete také na ozdoby Constella Ball Ornaments a Constella Tree Topper – první vánoční bytové dekorace inspirované jednou z rodin šperků Swarovski. 


Zdroj: se svolením Swarovski

MILLENIA 

Tyto odvážné a nadčasové kousky plné rafinovanosti jsou pro šatník stejně zásadní jako klasické bílé tričko. Podlehněte jejich nadčasovému půvabu!. V aktuální sezóně se do centra pozornosti dostávají čiré křišťálové vzory Millenia, které vánočnímu času propůjčí dokonalou dávku svátečního lesku.


Zdroj: se svolením Swarovski

Celá kolekce bude k dostání v obchodech a online na swarovski.com.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram