Vyčnívat v davu je občas náročné, ale dokáže to dodat odvahu, říká československá streetwearová značka pro děti i dospělé

Vyčnívat v davu je občas náročné, ale dokáže to dodat odvahu, říká československá streetwearová značka pro děti i dospělé

Mladá československá streetwearová značka Loowfat představila svou letní kolekci oblečení pro děti i jejich rodiče s názvem „Hello, Pandawoo”. Oblečení je šité tak, aby bylo dětem opravdu pohodlně, aby nosily nezávadné certifikované materiály a aby se nebály být samy sebou.

Kolekce obsahuje vše, co děti i jejich rodiče v létě ocení a potřebují, nejen letní trička nebo tílka, ale i legíny, mikiny, tepláky, kraťasy nebo letní chlapecké plavky. Nechybí ani několik verzí kšiltovek nebo velmi populární truckerky, snadno rozpoznatelné čepice s brandingem značky.

Pandawoo je maskotem malé lokální značky, který ji bude provázet v nejrůznějších formách. Součástí kolekce je i krátký komix, ve kterém se medvídek Pandawoo chystá na dobrodružství poznávat všechna povolání světa. Chce hravou formou podchytit dětské emoce, a díky propojení právě s oblíbenou pandou i dlouhodobě budovat povědomí o značce u dětí i rodičů. 

Pro značku Loowfat jsou specifické moderní střihy a designy, známé spíše z oblečení pro dospělé.  A také černá barva: “Od roku 2015 učíme babičky, že kluci nemusí nosit modrou a holky růžovou barvu,” říkají autoři kolekce. Oblečení je vyrobeno z organické bavlny s certifikací GOTS.

Loowfat cílí na odvážné děti a jejich cool rodiče a pod jejich taktovkou vzniká oblečení pro děti od 0 do 12 let. Maximální pohodlí zaručeno, materiály bezpečné pro děti, přírodu i zvířata kolem, k tomu cool vzhled a lehké vyčnívání z davu, prostě kombinace, která vás i vaše děti bude bavit, ať už si hrají venku na skejťáky nebo doma na playstationu.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram