Vyražte do ulic “ošáleni”

Vyražte do ulic “ošáleni”

Dnešní doba přeje šálám v nejrůznějších provedeních a tak nechme předsudky stranou

Dnešní doba přeje šálám v nejrůznějších provedeních a tak nechme předsudky stranou.
Většina z vás si jistě vzpomene na okamžiky z dětství, kdy nám byly šály i přes náš odpor vnucovány. Ty doby už jsou ale ty tam.  Dnes už je vše jinak, protože módní trh na nás doslova chrlí nepřeberné množství variant tohoto doplňku, nejen pro zimní outfity. Šála dokáže zahřát, pobavit, ale také podtrhnout společenský kredit. 

Muži, kteří během všedních dnů oblékají společenské šaty, mohou vsadit na jistotu a zvolit hedvábný šál, který se od toho dámského liší střízlivostí ve vzorování, ale i barevnosti. Nejčastěji pak narazíme na barvy modrá, temně rudá, zelená, zlatá, ale nepřešlápnete ani v klasických barvách, kterými jsou černá, šedá či hnědá.

Pokud jste však příznivcem ležérnějšího stylu a rádi obléknete i sportovnější kabát, pak si můžete být jisti, že bude hrát prim kašmírová šála. Kašmír je skvělý materiál, který vás zahřeje, ale navíc vás i se svou životností mnohdy přežije. Kašmírové šály mohou být i díky svému sportovnějšímu duchu daleko kreativnější. Není tedy divu, že pak na ulicích běžně spatříte šály nejen různě vzorované, ale svou barevností se dokáží náležitě “ozvat” a dokonce přidat i benefit v očích kolemjdoucích dam.

 

Zdroj: Google.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram