Vyžeňte ze svého života nepříjemné napětí s pomocí nové řady Kneipp Goodbye Stress

Vyžeňte ze svého života nepříjemné napětí s pomocí nové řady Kneipp Goodbye Stress

Vyžeňte ze svého života nepříjemné napětí s pomocí nové řady Kneipp Goodbye Stress, díky níž váš odpočinek získá nový rozměr. Žádný z výrobků neobsahuje konzervanty, parabeny, silikony či minerální oleje, jak je pro Kneipp zvykem.

V nových produktech najdete úžasnou vodní mátu a rozmarýn, jež prokazatelně pomáhají k dobré náladě a lepší koncentraci. Pozvěte do svého domova nádhernou vůní, již tyto dvě bylinky nové řadě propůjčily, a nechte se unést přílivem energie, kterou dokážou navodit a kterou v dnešních náročných dnech tolik potřebujeme.

Záleží nám na tom, jakou planetu zanecháme příštím generacím, a proto jsou všechny produkty vyráběny s důrazem na snížení emisí oxidu uhličitého a spotřeby vody, dřeva a dalších zdrojů (například plast použitý na obaly je 100% recyklovaný a opětovně recyklovatelný). Dejte tedy jednou provždy sbohem stresu a nechte se s čistým svědomím hýčkat kouzlem přírody!

Olej do koupele Goodbye Stress

Představte si, že se každý den koupete v moři. Olej do koupele Goodbye Stress zbarví vodu do tyrkysově modré a příjemně voní po rozmarýnu a vodní mátě. Laboratorní testy prokázaly, že tato kombinace barev a vůní zlepšuje náladu i koncentraci a přeměňuje stres v pozitivní energii.

Olej vůbec nemastí, takže vaše vlasy i vana zůstanou po koupeli čisté. Navíc ho prodáváme ve skleněných lahvičkách, která váží o 6 gramů méně než dříve. Na první pohled možná maličkost, ve skutečnosti ale díky této změně každoročně eliminujeme 35 tun emisí oxidu uhličitého.

100 ml
Cena: 179 Kč

Sůl do koupele Goodbye Stress

Jedinečná sůl do koupele, kterou těžíme v poslední dochované přírodní pánvi v Evropě: v německé solance Luisenhall. Chodíme pro ni až do hloubky 450 metrů, na dno 250 milionů let starého oceánu. Sůl je díky tomu naprosto čistá a výjimečně bohatá na minerály i stopové prvky.

Do soli jsme ještě přidali vodní mátu a rozmarýn – bylinky, které nádherně voní a prokazatelně přeměňují stres v pozitivní energii.

60 g
Cena: 44 Kč

Sprchový gel Goodbye Stress

Užívejte si každodenní sprchu, jako byste zrovna byli na dovolené. Sprchový gel nádherně voní po vodní mátě a rozmarýnu a prokazatelně přeměňuje stres v pozitivní energii. Zklidní vám mysl, zlepší koncentraci a zajistí mnohem lepší náladu.

Sprchový gel navíc balíme do lahvičky z 100% recyklovaného plastu a polepujeme etiketou z kamenného papíru, který je mnohem šetrnější než klasický papír z buničiny. Při výrobě jedné tuny takového papíru spotřebujeme o 28 300 litrů méně vody a ušetříme 20 stromů v porovnání s výrobou klasického papíru.

250 ml
Cena: 149 Kč

Sprchová pěna Goodbye Stress

Představte si, že se při každé sprše zachumláte do krémově jemné pěny, která vás příjemně zahřeje, zklidní, a navíc nádherně voní po vodní mátě a rozmarýnu. Pěna zjemní vaši pokožku, zklidní mysl a prokazatelně přemění stres v pozitivní energii. Její vůni ucítíte ještě několik hodin po sprše. Využijete ji i jako pěnu na holení.

200 ml
Cena: 199 Kč

Tělové mléko Goodbye Stress

Přírodní tělové mléko s mandlovým a kokosovým olejem, bambuckým máslem, panthenolem, vitamínem E a výtažky z vodní máty a rozmarýnu. Mléko vyživí, zjemní a provoní i tu nejsušší pokožku, takže si okamžitě budete připadat o generaci mladší a krásnější.

Tělové mléko Goodbye Stress vás okouzlí svou podmanivou vůní rozmarýnu, který se už v pozdním středověku mimo jiné využíval k výrobě parfémů. Mléko navíc prodáváme v tubě z 100% recyklovaného a recyklovatelného plastu, abychom zbytečně nezatěžovali životní prostředí.

200 ml
Cena: 199 Kč

Krém na ruce Goodbye Stress

Jemný krém na ruce s mandlovým olejem a panthenolem, který vyživí a zvláční i velmi suché a namáhané ruce. Krém se okamžitě vstřebává a díky extraktu z vodní máty a rozmarýnu nádherně a svěže voní.

Krém na ruce Goodbye Stress myslí nejen na vaše ruce, ale také na životní prostředí. Krém prodáváme v tubě z 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného plastu.

75 ml
Cena: 99 Kč

Dárková sada sprchového gelu a tělového mléka Goodbye Stress

Dárková sada sprchového gelu a tělového mléka Goodbye Stress, díky které si konečně pořádně odpočinete. Uhrančivá vůně rozmarýnu vám dodá energii a vodní máta pročistí hlavu a zlepší koncentraci. Dostanete se do euforického stavu, ve kterém alespoň na chvíli zapomenete na všechny svoje starosti.

Sprchový gel vás příjemně osvěží, a tělovým mlékem s přídavkem mandlového oleje, kokosového oleje a bambuckého másla svou očistu dokončíte. Budete se cítit nadpozemsky krásná, čistá a voňavá – jako Bohyně. Celou sadu jsme navíc zabalili do lahviček z 100% recyklovaného plastu a opatřili etiketami z šetrného kamenného papíru.

250 + 200 ml
Cena: 369 Kč

Zdroj: kneipp.com/cz

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram