Vyzkoušela jsem několik thajských masážních salonů – pojďte se podívat, co vás v nich čeká!

Vyzkoušela jsem několik thajských masážních salonů – pojďte se podívat, co vás v nich čeká!

Dokonalá relaxace a protažení ? to nabízí thajská masáž! 

Salon Thajka nabízí opravdu svéráznou thajskou masáž! Jako první vás seznámím se salonem Thajka, který má už několik poboček v centru Prahy. Já mám osobní zkušenost se salonem v hotelu Majestic Plaza v Truhlářské ulici. Celé zázemí salonu je v podzemí hotelu a je čisté, klidné a jako relaxační zóna úplně ideální. Thajky mluví jen trošku česky, ale anglicky se v pořádku domluvíte.

Na co je určitě potřeba upozornit je intenzita tlaku při masážích. Thajky masírují velice silně, hloubkově a protahují vás jako pružinu. Já jsem zde zkusila již několik druhů masáží a vždy jsem setkala se silnou masérkou. Samozřejmě to není na škodu, je to vlastně příjemné, ale pokud preferujete spíše jemné dotyky, tak sem určitě nechodit. Já do salonu Thajka občas zajdu na relaxační olejovou masáž, která mi dodává potřebnou energii a sílu, které je v dnešní hektické době hodně potřebná.

Thajské masáže Sabai jsou různorodé a vyhoví každému! S masážemi v salonu Sabai, který má také více poboček, mám já zkušenosti ve Slovanském domě. Musím říct, že je to můj nejoblíbenější salon a skutečně ráda se tam vždy vracím. Jedná se o opravdu veliký prostor, kde je mnoho masážních místností a thajských masérek. Domluva je zde úžasná, protože na recepci pracují výhradně česky mluvící recepční, které vám ochotně poradí a popřípadě domluví masáž, která je přímo na míru vašim potřebám. Já mám raději jemnější masáž, u které můžu pouze relaxovat a netrápit se nějakým velikým tlakem na určité ztuhlé partie mého těla. V salonu Sabai mi takovou masáž rozhodně splní a také jsem vždy nadmíru spokojená. Moje nejoblíbenější masáž je back relax, které se věnuje pouze zádovým partiím a hlavě. Už při masáži šíje přichází nirvana a když dojde na masáž hlavy, jsem skutečně v naprosté harmonii.

V Planet zen se vám při thajské masáži bude zdát jen ten nejlepší sen. Poslední masážní salon Planet zen je trochu speciální, protože nenabízí jen klasické thajské masáže, ale třeba speciální ajuvérdskou masáž Third eye, které je doslova terapií pro lidský organizmus. Prostředí Planet zen je laděné do tlumivých barev, které navozují klidný stav mysli. Salon, který jsem já navštívila, sídlí v hotelu Maximillian v Haštalské ulici. Celý prostor je nesmírně příjemný a hřejivý. Masérky jsou Thajky, jejichž angličtina je dostačující, ale i zde jsou trošku silnějšího ražení. Masáž je opět pořádnou dávkou energie, protažení a tlakových masážních pohybů, ale jak jsem již zmiňovala na začátku, je zde k dostání více druhů masážních procedur, kde se určitě silné tlakové masáži můžete vyvarovat. Balijská kokosová masáž je voňavá, jemná a určitě neurazí! Ale já preferuji masáž ajuvérdskou, která mě vnesla do těla dokonalou harmonii a klid. Zvláštní technikou mi byl lit teplý olej na čelo a následně stékal po mých vlasech, kde je Thajka znovu vmasírovala do vlasů. Ano, hlavu jsem si po proceduře myla asi třikrát, ale výsledný efekt stál za to! Cítila jsem se báječně a moje vlasy se leskly ještě minimálně měsíc po proceduře!

 

Zdroj obrázků: repro foto ze salonů Thaika (Thaika.cz), Sabai (Sabai.cz) a Planet zen (Planetzen.cz)

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram