WORLD OF BEAUTY & SPA

WORLD OF BEAUTY & SPA

Dva dny plné jarní inspirace a zážitků slibuje 23. mezinárodní kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany, pořádaný 10. a 11. března 2017.

Nejnovější přípravky pro kosmetickou péči pro vlasy, nehty, péči o nohy či BIO přípravky

Veletrh pro Vás připravil náš tým spolu s téměř čtyřmi stovkami firem, které spolu s odborníky nabízejí své nejlepší a nejnovější produkty a na místě předvedou jejich užití, seznámí Vás s jejich cenou i možnostmi dalšího prodeje či aplikace. Na vlastní oči se přesvědčíte o výsledcích – ať už je jimi hezčí pleť, nový styling či účes. Přípravky jsou určeny pro salony, obchod i přímý prodej. Část programu bude věnována i nehtovému designu. Pestrá nabídka BIO přípravků je zárukou, že si každý může všemi smysly vyzkoušet, vcítit se a nalézt ten „svůj“ zázrak přírody pro své domácí užití, zcela jistě se stanou cílem nákupu pro lékárny, drogerie či třeba voňavé obchůdky s přírodními produkty a aromaterapií. 

Trendy v účesech, líčení, odívání

Trendy v líčení, účesech i módě předvedou přední vizážisté, stylisté i kadeřníci. Soutěžní inspirací bude „Avantgarde“ make-up znamenité Štěpánky Podroužkové, „Urban Cherokee“ ztvárňovaný pod vedením úžasného vizážisty Pavla Bauera, na nějž bude navazovat přehlídka ve spolupráci s Romanou Topinkovou. Nebude chybět Honza Špilar, tým Honzy Hlaváčka nebo tým Karlínského učiliště i holešovických oděvních návrhářů. Plné svěžích nápadů budou práce mladých designerů na téma „Ve znamení zvěrokruhu“ i líčení a účesy ve stylu „Pin Up Style“. Soutěžit se bude také v nailartu, manikúře, prodlužování vlasů, špendlení modelů, nebude chybět defilé českých Miss s Lucií Kovandovou, Karolínou Mališovou a dalšími.

Wellness, fitness, zdravý životní styl 

Kromě kvalifikovaných ukázek a nabídek školení relaxačních a rekondičních masáží i fyzioterapie, nabídne řada nových vystavovatelů komplexní vybavení wellness a fitness center, novinky v aerobním tréninku, venkovní sauny nebo třeba vodní fitness. A finální „třešničkou“ bude soutěž v naturálním fitness.

worldofbeauty.cz

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram