Zabodujte letos na Valentýna společnou párovou masáží, párovým kurzem vaření či párovým spodním prádlem

Zabodujte letos na Valentýna společnou párovou masáží, párovým kurzem vaření či párovým spodním prádlem

Co kdybyste letos na Valentýna potěšili nejen svou drahou polovičku, ale i sebe? Společný valentýnský dárek může do vztahu vnést něco nového, nečekaného a překvapivého. 

Mezi nejběžnější dárky, se kterými však pravděpodobně neohromíte, patří květiny, čokoláda, sekt či šampaňské nebo tzv. Valentýnky. Zkuste něco originálnějšího a obdarujte sebe i partnera společným zážitkem. Společnou večeří nic nezkazíte, ale nejoriginálnější nebudete. Co zkusit třeba společný kurz vaření, míchání koktejlů nebo párovou masáž s následným wellness? Anebo párovým spodním prádlem? 

„Máte skvělou šanci udělat na Valentýna něco neobvyklého. Nezáleží na tom, jestli jste s partnerem či partnerkou dlouho a chcete oživit váš vztah, nebo jste spolu krátce a chcete zapůsobit. Vybrat si společně spodní prádlo může být legrace i milé obohacení romantického večera ve dvou,“ 

A společné prádlo pak samozřejmě využívat i později. Přináší totiž i další výhody. Pokud jste spolu, ladíte společný styl. Pokud jste každý jinde, můžete si být díky tomuto prádlu nablízku. Společným prádlem vyjadřujete svoji lásku. A v neposlední řadě ladíte společný styl. 

foto: se svolením Samui Spa

Jaké spodní prádlo je u párů nejoblíbenější?

To záleží na vkusu každého. Poslední dobou se obrovské oblibě těší trenky pro páry. Kde se zrodila myšlenka šít trenky nejen pro muže, ale také pro ženy? „Jsme trenýrkový národ. V minulosti si trenky oblékali výhradně muži, časem si pohodlí trenýrek oblíbily i ženy. Začaly si je kupovat především na spaní. Střih pánských trenek ale na ženách kvůli všitému zadnímu dílu vypadal dost asexuálně, a tak se zrodil nápad navrhnout trenky, které budou pohodlné, a navíc budou ženám slušet. A ty si je velice oblíbily.“ 

Trenky pro páry se od sebe liší střihem. Střih pánských trenek je jiný než střih dámský. Společným znakem je ale obrovské pohodlí, o které se starají příjemné materiály, volné nohavičky a široká guma v pase, která trenky drží na svém místě, ale zároveň neškrtí. Pohodlné párové trenky jsou k dostání například 100% bavlny nebo polyesterového a bavlněného saténu. Polyesterový satén je charakteristický svým vysokým leskem. V létě příjemně chladí. Bavlněný satén je na rozdíl od klasického bavlněného plátna příjemnější na dotek. 

Pokud obdarováváte jen protějšek, tedy svou milou či svého milého, chcete jí či jemu dárkem pravděpodobně říct, co všechno pro vás znamená. Jestliže se ale rozhodnete obdarovat vás oba, můžete pro svůj vztah udělat daleko víc. Partnerský dárek má mnoho výhod pro váš vztah. Nejenže ho posilujete, ale také si budujete určitou tradici, která vás spojuje. Radost z dárku sdílíte společně a podporujete tím své společné zájmy. Navíc si uděláte čas jen sami na sebe a dáte druhému signál, že je pro vás váš vztah výjimečný.     

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram