Začal další New York Fashion Week. Tyto návrháře na něm můžete vidět úplně poprvé

Začal další New York Fashion Week. Tyto návrháře na něm můžete vidět úplně poprvé

Je odstartováno. Podzimní kolekce roku 2022 se na nás v následujících týdnech budou hrnout postupně z několika koutů světa. My vám dnes představíme pár jmen, která mají v rámci NYFW svou premiéru.

foto: se svolením značky Interior

Každý rok se na velké módní týdny snaží dostat spoustu návrhářů a nových značek. Ne každému se to však podaří. Ať už sedíte v publiku přímo na přehlídkách nebo se díváte online z pohodlí domova, rozhodně by vám nemělo uniknout pár nováčků, kteří zastupují solidní reprezentaci výrazných módních talentů. Většina z nich uvedla své první kolekce během pandemie a často jejich návrhy odráží pohled do budoucnosti. Někteří z nich ve svých kolekcích rozebírají téma gender pohlaví či binární kód, jiní se zavazují ke zodpovědné výrobě v rámci ohleduplnosti k planetě, a to vše je vidět i ve formě prezentací kolekcí.

 

INTERIOR

Pod značkou Interior můžete očekávat luxusní dámské kolekce. Interior sídlí v New Yorku a založen byl v roce 2020 Jackem Minerem a Lily Miesmer. Nadčasové, denní i večerní oblečení je zároveň součástí programu Net-a-Porter's Vanguard.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram