Zapomeňte na žehlící prkno! Napařovací skříň Tefal Care For You odvede veškerou práci za vás

Zapomeňte na žehlící prkno! Napařovací skříň Tefal Care For You odvede veškerou práci za vás

Konečně jsme se dočkali! Značka Tefal vyřešila naši nejméně oblíbenou domácí činnost tak, abychom ji mohli absolvovat zcela bez námahy.

O čem že je řeč? O nejsnadnější péči o prádlo od vynálezu automatické pračky. Ale jak na to? Ano, právě pračku použijeme – prádlo voňavé z pračky vyndáme, necháme uschnout a pak ho rovnou vložíme do napařovací skříně Tefal Care For You, která efektivně odstraní všechny záhyby, nerovnosti a zároveň silou páry provede dokonalou dezinfekci! Už nemusíte trávit večery žehlením nebo se stresovat s vyndaváním žehlícího prkna a žehličky před rychlým odchodem… Tefal Care For You se o vás postará, kdykoli budete potřebovat!

 

Tefal Care For You využívá přirozenou sílu páry k vyžehlení a hloubkové dezinfekci, zároveň vaše prádlo dokonale vysuší. Objevte zážitek, při kterém nebudete muset prakticky hnout prstem... Stačí oblečení vložit či zavěsit (až 4 ks najednou) do Tefal Care For You napařovací skříně, uzavřít, spustit program a využít volný čas, jak jen si přejete, třeba k přípravám před odchodem, snídani nebo jednoduše lenošení se svými nejmilejšími! Tefal Care For You je opravdu tichý, používat ho můžete kdykoli. Za pouhých 10 minut efektivně odstraní veškeré nedostatky na oblečení a vše bude krásně hladké bez jediné chybičky. Pomocníkem je i při návratech domů – mocná pára oblečení osvěží a odstraní trvalé pachy, jako jsou například kouř nebo aroma po smažení. A to i z oděvů, které jsou náročné na běžné praní! Při 40minutovém dezinfekčním cyklu navíc zlikviduje až 99,99 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků. Jestliže na procházce spadne vaší ratolesti hračka na zem, vrátíte se z dovolené a budete chtít vydezinfikovat zavazadla nebo se budete chtít postarat o pelíšek zvířecího miláčka…

Není nic jednoduššího, než předměty vložit do Tefal Care For You a vše bude za pár minut hygienicky čisté. Tefal Care For You bezpečně narovná všechny druhy látek, včetně hedvábí nebo vlny. Je ideální také pro bytový textil – důkladně vyčistí polštáře, přikrývky, kabáty a péřové bundy nebo dětské látkové či plyšové hračky. Přístroj je vybaven čtyřmi kolečky, která zajišťují snadnou mobilitu. Přepravit ho kamkoliv není problém. Tefal Care For You napařovací skříň je navíc designový kousek, který můžete mít vystaven, i když ho zrovna nepoužíváte.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram