Zažijte detoxikační vlasový rituál s organickou kosmetikou OWAY

Zažijte detoxikační vlasový rituál s organickou kosmetikou OWAY

Dopřejte svým vlasům detoxikační rituál s organickou kosmetikou OWAY, která si vysloužila díky svým výtažkům z bylin označení „superpotrava“, a to nejen pro vaše vlasy, ale také pleť.

Vlasy jsou korunou ženské krásy, a proto bychom jim měly věnovat stejnou péči jako naší pleti. Slyšely jste už o organické tělové a pleťové kosmetice OWAY? Značka je založená na biodynamických, ekologických a etických principech, která je k dostání na českém trhu více než 5 let.Inspirujte se vlasovým rituálem v řadách produktů OWAY!

HYDRO – DHARA: harmonizační a uvolňující vlasová kúra

Wellness rituál, díky kterému zklidníte svou mysl i tělo a naladíte se tak na vlnu harmonie. Procedura HYDRO – DHARA je tvořena relaxací, očistou a masáží za pomocí blahodárného květinového vodopádu pro aktivaci tzv. „3. oka“, který slouží jako nepřímá stimulace hypofýzy. Nachází se ve středu čela se sídlem intuice, spirituality a dlouhověkosti. Osvěžující květinová voda Flowerfall bojuje proti stárnutí, pozitivně ovlivňuje zdraví pokožky a vlasů.

HERBS & CLAY: bylinná peelingová péče

Ošetření HERBS & CLAY představuje jedinečnou detoxikační péči. Díky ní se zbavíte veškerých toxinů, nerovnováhy a abnormalit, které mohou pokožku i vlasové vlákno narušovat. Obsahuje čtyři vzácné ingredience: biodynamický extrakt z rozmarýnu, mýdlové ořechy, organický extrakt z přesličky a etickou amazonskou růžovou hlínu. 100% přírodní byliny zpevňují vlasovou cibulku a zvyšují pružnost pokožky hlavy i vlasů a růžový jíl, bohatý na nejrůznější minerály, odstraňuje zbytky nečistot a reguluje tvorbu kožního mazu. Dochází k jemné čisticí exfoliaci, díky které se zbavíte stresu a svým vlasům dodáte potřebnou harmonii a vitalitu.

OWAY REBUILDING: rekonstrukce vlasového vlákna

OWAY REBULDING obnovuje a regeneruje slabé a poškozené vlasy. Salonní procedura skrývá péči pro obnovení vlasů, které jsou poškozené opakovanými chemickými – barvícími zásahy, mechanickým namáháním a agresí způsobenou tepelnými přístroji. 

Speciální vlasový program obsahuje proteinovou bázi, obnovující ochranný a rozjasňující koncentrát s obsahem vitamínu F a hydratační koncentrát kyseliny hyaluronové, která pomáhá ve vlasech zachytit potřebnou vodu. Za pomocí infračervené žehličky se vpraví do vlasů a napraví tak vlákno do hloubky i na povrchu.

organic-way.cz
 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram