ZNAČKA LEVI'S VE SPOLUPRÁCI S GANNI PŘEDSTAVUJÍ NOVOU GROW UP KOLEKCI

ZNAČKA LEVI'S VE SPOLUPRÁCI S GANNI PŘEDSTAVUJÍ NOVOU GROW UP KOLEKCI

Levi’s a značka GANNI vás zvou společně s Emmou Chamberlain do zahrady své nové kampaně Grow Up, která si hraje nejen se zeleninou.

GANNI

Ganni vede manželský pár Ditte Reffstrup a Nicolaj Reffstrup se sídlem v Kodani. Značka klade velký důraz na pocit sebevědomí a zdůraznění osobnosti těch, kteří ji nosí. Její základny najdete v Kodani, Londýně, Paříži, New Yorku a Šanghaji s vice než 600 distributory po celém světě. V roce 2020 Ganni zveřejnil Responsibility Game Plan, který obsahuje 44 cílů s ohledem na lidské zdroje, planetu, produkty a zisk s tím, že je chce všechny naplnit do roku 2023. Cílem má být holistický přístup k zodpovědnosti a každý rok GANN sdílí report o dosažených závazcích. Celkem 50 % jejich produkce pochází z recyklovaných nebo organických materiálů. Ganni ale usiluje o to, aby toto splňovalo 100 % jejich značky.


Zdroj: se svolením Levi's

Kolekce inspirovaná přírodou

Značky Ganni a Levi's se s končícím létem vrací zpátky s kolekcí inspirovanou Matkou Přírodou. Je vyrobena z minimálně 55 % certifikované organické bavlny a barvena přírodními zdroji z rostlinných a minerálních látek. Při výrobě kolekce byly také použity technologie šetřící vodu. Vzniklo tak 8 jednoduchých modelů v tlumených barvách, ve kterých se budete cítit dobře kdekoliv na světě. Kolekce je nejen zodpovědná k životnímu prostředí, ale je také inkluzivní – nabízí rozšířenou škálu velikostí. Vše skrze jedinečnou optiku, která je vlastní každé spolupráci mezi Levi’s® a GANNI.


Zdroj: se svolením Levi's

Zeleninová zahrada 

Levi’s x Ganni “Grow Up” kampaň obsadila Emmu Chamberlain do hlavní role spolu s dalšími výraznými tvářemi, které společně dovádí v zeleninové zahradě. Celá série se viditelně raduje z lásky k přírodě a z euforie, kterou s sebou zahradničení přináší. “GANNI a Levi’s jsou tak přirozenými partnery, kteří sdílí optimismus, chuť bořit zajeté pořádky, jasnou srozumitelnost své práce, která prostupuje všemi designy, a především důraz na udržitelnost. To vše zosobňuje i naše poslední spolupráce, která má za cíl šířit dobrou náladu. Naše snadno nositelné klasické modely jsou přesně tak cool, jako jsou pohodlné. “

—  Karyn Hillman, Levi’s Chief Product Officer


Zdroj: se svolením Levi's

Levi’s® x GANNI kolekce se představila na kodaňském Fashion Weeku 11. srpna 2022. K dostání bude od 18. srpna 2022 na stránkách www.ganni.com s dodáním do České republiky.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram