Značka Vans vzhlíží v nové kolekci ke hvězdám a dílu umělce Johannese Wiesera

Značka Vans vzhlíží v nové kolekci ke hvězdám a dílu umělce Johannese Wiesera

Přivítání nového roku s novým designem modelu OG Authentic LX přináší navíc kolekci oblečení a doplňků, která našla inspiraci ve hvězdách a znameních zvěrokruhu.

zdroj: archiv Vans

Nepřehlédnutelnou součástí kolekce jsou tenisky OG Authentic LX Zodiac s černým plátěným svrškem, na kterém vynikají vyšité ornamenty na motivy Johannese Wiesera, stockholmského designéra a vášnivého sběratele starožitností. 


zdroj: archiv Vans

Spolupráce Johannese se značkou Vans přinesla novou interpretaci jeho díla a rozvinula se organicky z jediného designu trička až na „celý vesmír", jak líčí sám autor. Tvůrčí proces přirovnává k výrobě slavné japonské keramiky Raku, kdy se do pece přidávají různé rostliny a glazury, které výslednému produktu dodají pokaždé naprosto originální vzhled. Kolekce Zodiac je výsledkem vzájemného respektu a blízkého partnerství, které z této spolupráce vzešlo.

zdroj: archiv Vans

Johannesův rukopisní design byl přenesen i na oboustranný kabát Vault OG Zodiac ze 100% pevně tkané bavlny se speciálními Vault by Vans cvočky, kapsami s přístupem shora i z boku, utahovacími rukávy a vyšitou originální značkou kolekce.

Kolekci dále doplňuje teplá fleecová mikina s kapucí Vault by Vans OG Zodiac a černé tričko s krátkým rukávem, obě s 3D potiskem, který navíc svítí ve tmě. Kolekci uzavírá oboustranný klobouček v čistě černé a s potiskem znamení jako i taška Zodiac s vnitřní kapsou a vyšitou značkou Vault. 

zdroj: archiv Vans

Valentýnská edice Vans

zdroj: archiv Vans

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram