Znáte už 3 nepostradatelné kousky na konec léta?

Znáte už 3 nepostradatelné kousky na konec léta?

Léto se pomalu blíží svému konci a každý z toho chce vyždímat to nejlepší. Jaké jsou tři must have věci, které vám připomenou to pravé léto? Přečtěte si naše tipy a užijte si s námi poslední zbytek prázdnin!

foto: pixabay.com/adamkontor

Horké dny, zářivé slunce a plavky, ve kterých bychom nejraději strávili celé 2 měsíce a možná i víc... Léto se nám už pomalu krátí, tak jak si jej pořádně užít? Načerpejte inspiraci a napište nám do komentářů, co pro vás znamená léto a jak si jej nejraději užíváte vy.

1. Lahodné osvěžení

Já si nedokážu představit žádnou sezónu bez mé top trojky, jak tomu ráda říkám! Jen co se vyšplhají teploty nad 20 stupňů, nedočkavě vyhlížím regály v obchodech, kdy už zahlédnu moje milované vodní melouny! Pochoutka, kterou můžu jíst od rána do večera! Vodní meloun krásně osvěží, a navíc má mnoho zdravotních benefitů. Obsahuje z 92 % vodu a dalšími složkami jsou vitamíny, antioxidanty, minerální látky a vláknina. Vodní meloun je skvělým pomocníkem při odkyselení a odvodnění organismu. Jaká je vaše závislost?

foto: pixabay.com/foundryco

2. Bez romantiky to prostě nejde

Letní dny mě vybízí k tomu, více číst časopisy nebo knížky. V ideální kombinaci: bazén, kniha a meloun! Přes léto má většina z nás více času, tak je příležitost si přečíst i tu knížku, na kterou se vám už nějaký ten čas práší. Já vždy sázím na romantické knihy pro ženy nebo napínavé thrillery.

zdroj foto: pixabay.com/pexels

3. Parfém jako léto samo

Léto mám spojené i v neposlední řadě s úžasnou vůní Marc Jacobs Daisy. Květinový parfém vykouzlí dokonalou vůni v kombinaci s vůní fialky, lesních jahod a osvěžujícího grapefruitu. V pudrovém základu sladké vanilky a bílého dřeva se vůně krásně rozvoní. Retro hravý flakónek s květinami odráží pravého ducha léta!

foto: se svolením notino.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram