Zuzana Lešák Černá zahájila otevření brněnského ateliéru módní přehlídkou uprostřed centra města

Zuzana Lešák Černá zahájila otevření brněnského ateliéru módní přehlídkou uprostřed centra města

Novou kolekci představila uznávaná česká návrhářka Zuzana Lešák Černá módní přehlídkou, která proběhla na ulici Česká uprostřed centra Brna. Zároveň oslavila otevření svého brněnského ateliéru a showroomu v jednom. Událostí provázela moderátorka Gabriela Partyšová.

Úspěšný ateliér a showroom návrhářka provozuje již několik let v Plzni. Na dotazy, proč ne v Praze, ráda odpovídá, že kvalitní klienty ji nepřinese adresa, jako taková, ale klienti samotní, a proto se nyní rozrůstá o brněnský ateliér a showroom v jednom. Podle jejích slov byla poptávka z Moravy a Slovenska natolik veliká, že se rozhodla svým klientům přiblížit. Nyní ji čeká hodně cestování mezi plzeňským a brněnským ateliérem, má však skvělou posilu v podobě kreativní ředitelky Michaely Mlejnkové.

Uprostřed centra Brna proběhla minulý týden i módní přehlídka a představení nové kolekce Zuzany Lešák Černé. První část tvořila volnočasová móda, zatímco druhou provázely modely společenské a večerní. Celou kolekci tvoří paleta černé, růžové, fialové a modré. U jednotlivých modelů si můžete zvolit i jiný odstín, ale klíčovou barvou kolekce je právě růžová, která zde opravdu vyniká. Dalšími prvky jsou asymetrie, lesk a transparentní materiál. Novinkou, na kterou se návrhářka dlouho těšila, jsou také korzety. Jeden takový měla i sama Zuzana Lešák Černá při uvádění kolekce na sobě.

„Každý materiál při výběru kolekce pečlivě zvažuji. Když navrhuji, tak s velkou rozvahou. Musí se snoubit nevšední design, udržitelnost, variabilita a kvalita. Každý krok je důležitý. Nechrlíme kvanta nesmyslných laciných kusů. Ctíme naše řemeslo, které máme všechny v týmu vystudované,“ říká k nové kolekci její autorka.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram