dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

5 nejlepších seriálů na deštivé dny

Přidat na Seznam.cz
Deštivé dny jsou plné smíšených nálad a pocitů, bez větších dávek snahy cokoliv dělat. Pokud zrovna máte v tento nečas volný den, zalezte si k televizi a pusťte si nějaký z doporučených seriálů.

Všichni ve škole nebo v práci, přítel či manžel na služební cestě a vy jste sama doma... Všechny povinnosti máte buď hotové nebo se vám do nich v takový nehezký zatažený den vůbec nechce. Proč si nezalézt do postele a nepustit si pilotní díl jednoho z 5 odpočinkových seriálů? Prožijte svůj volný čas příběhy jiných...

1. Přátelé

Šestici newyorských přátel zná asi každý na celém světě, premiéra prvního dílu už je dávno zasazená do minulosti. Kultovní seriál však dokáže vystihnout všední problémy i dnešní doby, a to přes fakt, že v ruce nedrží telefony a neřeší instagram ani facebook. Možná je tento druh odpočinku pro vás ten pravý! Pokud ano, pozdravujte Rachel, Rosse, Joyeho a spol... 

2. Pretty little liars

Pokud ještě nemáte děti a sami se ještě jedním z nich cítíte, možná vás zaujmou mladé krásky ze seriálu Pretty little liars. Ty své problémy řeší zvláštním způsobem, který budete obdivovat. Pěti puberťačkám z Rosewoodu však nechybí ani styl, díky kterému se na celý seriál kouká o to snadněji. Navíc pokud holdujete lehkým detektivkám, vy sami se můžete ocitnout v hledání a rozklíčení záhadného anonyma -A. Tak schválně, kdo že to bude?

3. Sex ve městě

Manhattanské ženy, které neřeší jen naší oblíbenou módu, ale i především vztahy a úskalí, které k nim patří. Carrie a její kamarádky vás nechají nakouknout do svého každodenního života v nebeském New Yorku, co vás však může překvapit, je to, že i když žijí v nejlepším městě na světě, své sny a smutky mají podobné jako každá jiná žena... S každým panem božským je to prostě těžké, že?

4. Heart of Dixie

Naprosto odpočinkový seriál, který když si zapnete, nemusíte se děsit smutných uplakaných chvil. Zoe jako doktorka, která přijede do malého města Bluebell řešit ne až tak typické problémy. I když zamilovat se do muže jiné ženy, není až tak výjimečné... 

5. Gossip girl

Blonďatá kráska, které můžete závidět nejen dlouhé nohy, ale i přepych a bohatství. To zní jako pohádka, avšak není všechno zlato, co se třpytí... I mladá parta z vyšších vrstev zažívá své nahoru a dolu. Gossip girl vás zasvětí velice ochotně do životů mladých a bohatých. Odpočinkový seriál, propletený módou, rodinnými tragédiemi a trapasy. Pro ženy jak stvořené!

 

FOTO: pinterest

Přidat na Seznam.cz
RADY REDAKCE MÓDNÍ SERIÁLY ŽENY SERIÁLY PRO ŽENY TOP 5 SERIÁLŮ TOP 5

Související články

Přírodní kosmetika

Bez jakého kosmetického produktu se nedokážeme obejít?

Ženy a kosmetika. Never ending story. Opravdu potřebujeme všechny ty krémy na den, na noc, pod make-up? Nestačil by jeden? Bez jakého produktu opravdu nemůžete být? V redakci už v tom máme jasno! 

Celý článek

Desatero rad, jak rozpoznat rizikový e-shop

Nebezpečných online míst, které nabízejí fiktivní zboží v České republice, jen přibývá. Desítky webových stránek a e-shopů zkoušejí nalákat důvěřivé zákazníky. Máme pro vás 10 rad, které vám pomohou odhalit nekalé úmysly obchodů na internetu. 

Celý článek

Neexistuje nic lepšího než dobrý příběh, říká René Nekuda na svých kurzech kreativního psaní

Náš mozek strukturuje vzpomínky jako příběh, neumíme žít a myslet bez příběhu, protože neexistuje nic lepšího než dobrý příběh. Ano, vše je o PŘÍBĚHU a jeho světem vás provede René Nekuda.

Celý článek

Neplastuj! Pij zásaditou vodu ze skla!

Všichni jistě víme, že voda je základem života. Bez ní bychom dlouhodobě nepřežili a společně s ní v těle funguje vše, jak má. Zkuste pít vodu jinak než z plastů, ulevíte planetě, ale zejména sobě!

Celý článek

Fenomén dokonalosti: 5 důvodů, proč náctiletí vyhledávají plastickou chirurgii

Co vede mladé lidi k tomu, aby se obraceli na pomoc kosmetické, plastické a chirurgické medicíny? Jaké jsou nejčastější procedury a co je na sociálních médiích velký podvod? 

Celý článek

Sandálky na léto 2019 aneb, které musíte mít

Teplé dny už se sem tam objevily, ale jejich hlavní čas přichází právě teď. Jak skvěle doladit s touto letní sezónou své botníky, na to vám odpovíme v našem článku.

Celý článek

Tip na výlet: Budapešť

Pokud přemýšlíte, kam vyrazit na výlet za hranice, jedním z našich redakčních typů je maďarská metropole Budapešť. Okouzlující hlavní město, které si zamilujete i vy.

Celý článek
Cestování

Östersund: srdce Švédska

Malebné město ve středu Švédska v provincii Jämtland. Proč navštívit právě tuto oblast? Důvodů je hned několik!

Celý článek