dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

5 nejlepších seriálů na deštivé dny

Přidat na Seznam.cz
Deštivé dny jsou plné smíšených nálad a pocitů, bez větších dávek snahy cokoliv dělat. Pokud zrovna máte v tento nečas volný den, zalezte si k televizi a pusťte si nějaký z doporučených seriálů.

Všichni ve škole nebo v práci, přítel či manžel na služební cestě a vy jste sama doma... Všechny povinnosti máte buď hotové nebo se vám do nich v takový nehezký zatažený den vůbec nechce. Proč si nezalézt do postele a nepustit si pilotní díl jednoho z 5 odpočinkových seriálů? Prožijte svůj volný čas příběhy jiných...

1. Přátelé

Šestici newyorských přátel zná asi každý na celém světě, premiéra prvního dílu už je dávno zasazená do minulosti. Kultovní seriál však dokáže vystihnout všední problémy i dnešní doby, a to přes fakt, že v ruce nedrží telefony a neřeší instagram ani facebook. Možná je tento druh odpočinku pro vás ten pravý! Pokud ano, pozdravujte Rachel, Rosse, Joyeho a spol... 

2. Pretty little liars

Pokud ještě nemáte děti a sami se ještě jedním z nich cítíte, možná vás zaujmou mladé krásky ze seriálu Pretty little liars. Ty své problémy řeší zvláštním způsobem, který budete obdivovat. Pěti puberťačkám z Rosewoodu však nechybí ani styl, díky kterému se na celý seriál kouká o to snadněji. Navíc pokud holdujete lehkým detektivkám, vy sami se můžete ocitnout v hledání a rozklíčení záhadného anonyma -A. Tak schválně, kdo že to bude?

3. Sex ve městě

Manhattanské ženy, které neřeší jen naší oblíbenou módu, ale i především vztahy a úskalí, které k nim patří. Carrie a její kamarádky vás nechají nakouknout do svého každodenního života v nebeském New Yorku, co vás však může překvapit, je to, že i když žijí v nejlepším městě na světě, své sny a smutky mají podobné jako každá jiná žena... S každým panem božským je to prostě těžké, že?

4. Heart of Dixie

Naprosto odpočinkový seriál, který když si zapnete, nemusíte se děsit smutných uplakaných chvil. Zoe jako doktorka, která přijede do malého města Bluebell řešit ne až tak typické problémy. I když zamilovat se do muže jiné ženy, není až tak výjimečné... 

5. Gossip girl

Blonďatá kráska, které můžete závidět nejen dlouhé nohy, ale i přepych a bohatství. To zní jako pohádka, avšak není všechno zlato, co se třpytí... I mladá parta z vyšších vrstev zažívá své nahoru a dolu. Gossip girl vás zasvětí velice ochotně do životů mladých a bohatých. Odpočinkový seriál, propletený módou, rodinnými tragédiemi a trapasy. Pro ženy jak stvořené!

 

FOTO: pinterest

Přidat na Seznam.cz
RADY REDAKCE MÓDNÍ SERIÁLY ŽENY SERIÁLY PRO ŽENY TOP 5 SERIÁLŮ TOP 5

Související články

Drobnosti, kterými si zlepšíte náladu

Potřebujete něco, po čem se vám zlepší den nebo snad týden? Co vám usnadní život či aspoň pár jeho okamžiků? Pořiďte si tyto věci. Popřípadě u nás nadýchejte inspiraci.

Celý článek

Nečekané barvy, které budou na podzim IN

Přichází podzim a ten letošní může být úplně jiný než kterýkoliv předchozí! Představíme vám pět barev, které vás naprosto oslní. Konec nudy, v nadcházejícím ročním období budete mít barevnou paletu v malíčku.

Celý článek

10 teplých svetrů pro přicházející podzim

Noci se zkrátily, dny se ochladily... Po létě přichází další krásné období. Světříková sezóna zahájena a my se v tomto článku podíváme na ty, které budou letos TOP.

Celý článek

Modely české značky LEEDA si nyní můžete na pár dní zapůjčit

Česká značka LEEDA posouvá své mantinely. A možná tím inspiruje i nejednu další značku, která vnímá udržitelnost módy jako ten správný krok kupředu…

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek

Drobnosti, které vám na cestách nesmí chybět

Jestliže patříte mezi milovníky letního cestování a je jedno, jestli se vydáte po krásách České republiky, nebo za většími dálkami, vždy se vám bude hodit pár praktických vychytávek. Perfektní řešení najdete ve 100CLASS concept store.

 

Celý článek

Dokonalé obočí a jak ho dosáhnout

Dnešním trendem je přirozené a husté obočí. K jeho úpravě už tedy nepotřebujeme hlavně pinzetu, ale sérum na růst, tužku na zvýraznění a případně gel nebo řasenku na obočí. Hlavní je ale přirozenost a s tou vám teď poradíme.

Celý článek

Volné šaty na horké dny

Letní horké dny přinášejí do světa módy omezené množství variací denních outfitů. Dnes se zaměříme na letní vzdušné šaty, které vám mohou usnadnit a zpříjemnit den.

Celý článek