Lilia Khousnoutdinova: Nebojte se experimentovat s barvami

Lilia Khousnoutdinova: Nebojte se experimentovat s barvami

Málokterá dívka či žena unikne "dobře míněným" radám, necitlivým poznámkám a jiným komentářům ohledně svého oblečení. „Tyto nevyžádané rady mohou vytvářet umělá omezení toho, co si dovolíme vzít na sebe, včetně odvahy experimentovat s barvami,“ míní Lilia Khousnoutdinova, která stojí za značkou Ecstatic. Proč bychom se měly omezovat zbytečnými normami?

 

 

Barevná sebevyjádření

Jak často vás zastaví myšlenka, co si okolí myslí o vaší přitažlivosti k určité barvě? Omezujeme se podle barvy pleti, očí nebo tvaru těla, čímž dusíme v sobě tvořivost, zvědavost a experimentaci v oblékání i v životě obecně.

Odolat předsudkům

Oprostěte se od předsudků okolí i svých vlastních. Barvy, které nosíme, nejen ovlivňují naše pocity, ale také to, jak nás vnímá okolí. Začněte den otázkou: Jaké kouzlo chci dnes použít?

Magie barev

Každá barva skrývá své vlastní kouzlo. Například žlutá je barvou slunce a hojnosti, zatímco oranžová nás naplňuje radostí a vitalitou. Červená symbolizuje energickou akci a sílu, fialová nás zase spojuje se spiritualitou a klidem. Modrá barva je barvou intuice a důstojnosti, zelená pak barvou jistoty, spokojenosti a rovnováhy. 

Duha v šatníku 

Udělejte si na zkoušku duhový týden. Každý den dominujte jednou z výše uvedených barev a pozorujte, jak to ovlivní váš den a vnímání okolí. Přiveďte do svého života hravost a rozmanitost.

foto: ecstatic.cz

Doporučení od značky Ecstatic 

Pro ty, kdo milují hru s barvami, doporučujeme kolekci ručně tkaných pásků od Ecstatic.cz. Ručně tkané látky jsou dováženy z Bhútánu a v české šicí dílně jsou upravovány do podoby originálních pásků. Najdete je jako součást kolekce Ecstatic Fashion, kterou pro vás tvoří Lilia Khousnoutdinova. 

A vzkaz na závěr od Lilie Khousnoutdinové: „Milujete barvy stejně jako my? Přidání barevných prvků a originálních střihů a doplňků do vašeho šatníku nikdy nebylo snazší.“ 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram