dnes je 19.01.2019 a svátek má Doubravka

Co si oblékly vévodkyně Meghan a Kate na oslavu 70. narozenin prince Charlese?

Prince Charles oslavil své významné kulatiny. Na jeho oslavě nesměla chybět ani Meghan Markle a Kate Middleton. Co si vévodkyně oblékly?  

Významné jubileum a celoroční oslavy

Bujaré oslavy a večírky probíhaly postupně v Anglii celý rok. Ale až tento týden ve středu došlo k oficiální královské oslavě 70. narozenin prvorozeného syna královny. Jako při každé významné příležitosti, tak i tentokrát se musely nafotit rodinné portréty. Fotografie slouží k informování veřejnosti a je to tradiční postup Kensingtonského paláce. K publikaci byly vydány oficiálně jen dvě fotografie. K fotografiím bylo přidáno narozeninové přání Kensingtonského paláce. K focení došlo v odpoledních hodinách před samotným večírkem. 

Jelikož se jednalo o soukromou a velmi střeženou oslavu v Buckinghamském paláci, tak žádné fotografie z pozdějšího večírku nebyly zatím zveřejněny, kromě hostů  přijíždějících v autech. Obě vévodkyně si zvolily za doplňky výrazné diamantové naušnice. Prince Charles zapózoval s Camilou pro jednu oficiální fotografii z tajného večírku. Již v květnu slavil se svou matkou královnou Alžbětou.

Kate versus Meghan

Na oficiálních fotografiích z odpolední oslavy je prince Charles zachycen se svými dvěma syny, vévodkyněmi a vnoučaty. Fotografie jsou laděny do neformálního stylu. Působí upřímně, lidsky, přátelsky a sentimentálně. Kate Middleton oblékla modré puntíkaté šaty ze saténu s plisovanou sukní s elegantním bílým límečkem od anglické návrhářky Alessandry Rich. Návrhářka je známá elegantními, ale i trochu retro střihy. Vévodkyně z Cambridge oblékla její šaty poprvé. Meghan Markle si oblékla na zakázku vyrobené šaty od francouzské značky Givenchy. Bílé šaty s kontrastními černými lemy a páskem je typickým projevem osobitého stylu vévodkyně ze Sussexu. Meghan na rozdíl od Kate neprosazuje jen anglické návrháře. 

                                           

 

Zdroj; vogue.co.uk, pinterest.com, hellomagazine.co.uk

 

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE KATE MIDDLETON PRINC CHARLES NAROZENINY

Související články

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek

Cestovní nálada v letní kampani Miu Miu má říz

Ponurý svět cestování nás vtáhne do příběhu prostřednictvím krásných modelek, perfektních módních outfitů a cestovních sedaček.

Celý článek

Hory jako digitální detox

Chcete být více šťastnější? Buďte méně online a více offline! Takhle jednoduché to je. Vyrazte na pěší pochod, třeba do hor, jako Barbora Vylímková!

Celý článek

Modelka Enikő Mihalik rybaří v české verzi časopisu Vogue

Námořní tematika včetně ryb, kachen a labutí provází lednové vydání časopisu Vogue.

Celý článek

Aktuální kolekce české značky Design Dictat přináší jednoduché linie

Značka, která má u nás své místo a kterou bedlivě sledujeme, opět přichází s jednoduchými liniemi, které většina žen miluje. Nejčistší minimalismus tu tvoří hlavní podstatu celé kolekce.

Celý článek

Šik Angelina Jolie miluje neutrální barvy

Známá herečka je obrázkem nenásilné elegance. Paleta jejího stylu se skládá hlavně z béžové, krémové a tělové barvy.

Celý článek

10 pánských trendů ve Street Fashion pro rok 2019

Pánové se mají na co těšit! Staré klasiky dostávají novou podobu a nezvyklé doplňky jim pomůžou i prakticky! Co bude k vidění v ulicích na stylových českých mužích?

Celý článek

Kate Moss a Kaia Gerber novými tvářemi jarní kampaně Stella McCartney

Udržitelnost a cirkulární ekonomika je hlavní téma nové jarní kampaně módního domu Stella McCartney. Tvářemi kolekce se staly supermodelka Kate Moss a dcera Cindy Crawford, Kaia Gerber.

Celý článek