dnes je 21.02.2017 a svátek má Lenka

Gwen Stefani je novou globální ambasadorkou Revlon

Světoznámá zpěvačka a módní ikona se spojila s věhlasnou značkou dekorativní kosmetiky. Jednou z prvních úloh Gwen bude hlavní role v kampani CHOOSE LOVE.

Gwen Stefani, zpěvačka a světová módní ikona, se připojila k týmu značky Revlon jako její nejnovější globální ambasadorka. Jednou z jejích prvních úloh bude hlavní role v kampani CHOOSE LOVE.

Ač trojnásobná držitelka Grammy, textařka, módní návrhářka a podnikatelka, reprezentuje tuto trendy udávající kosmetickou značku už od začátku roku 2017, její první úloha přichází až nyní právě s Choose Love, což není jen kampaň, ale především velmi důležité poselství plné pozitivity a lásky.

Gwen, jež dává přednost lásce i v osobním životě a stává se tak pro mnohé velmi inspirativní osobou, je opravdovou influencerkou (vlivnou uživatelkou) v oblasti stylu a krásy. Patnáctimilionová základna věrných fanoušků a sledovatelů na sociálních sítích hovoří za vše.

 

Už coby teenagerka milovala líčení a tato láska zůstala velmi silná dodnes, kdy ráda zkouší nejnovější trendy v oblasti krásy. Proto je pro Gwen spolupráce právě s Revlon čirým potěšením.

DEKORATIVNÍ KOSMETIKA REVLON GWEN STEFANI TVÁŘ ZDRAVÍ A KRÁSA

Související články

Žhavé jarní novinky od Sisley Paris

Tradiční francouzská kosmetika a její jarní novinky vás zasvětí do tajů v péči o pleť, jak na bolavé a unavené nohy či jakou vůní okouzlit. Nasyslete si své Sisley Paris.

Celý článek

Celine Dion ve spolupráci s Gwen Stefani v soutěži The Voice

Dělí je sice generace rozdílů, ale tyto dvě zpěvačky s radostí oznamují, že jejich nově vzniklá spolupráce bude stát zato.

Celý článek