dnes je 29.03.2017 a svátek má Taťána

Gwen Stefani je novou globální ambasadorkou Revlon

Světoznámá zpěvačka a módní ikona se spojila s věhlasnou značkou dekorativní kosmetiky. Jednou z prvních úloh Gwen bude hlavní role v kampani CHOOSE LOVE.

Gwen Stefani, zpěvačka a světová módní ikona, se připojila k týmu značky Revlon jako její nejnovější globální ambasadorka. Jednou z jejích prvních úloh bude hlavní role v kampani CHOOSE LOVE.

Ač trojnásobná držitelka Grammy, textařka, módní návrhářka a podnikatelka, reprezentuje tuto trendy udávající kosmetickou značku už od začátku roku 2017, její první úloha přichází až nyní právě s Choose Love, což není jen kampaň, ale především velmi důležité poselství plné pozitivity a lásky.

Gwen, jež dává přednost lásce i v osobním životě a stává se tak pro mnohé velmi inspirativní osobou, je opravdovou influencerkou (vlivnou uživatelkou) v oblasti stylu a krásy. Patnáctimilionová základna věrných fanoušků a sledovatelů na sociálních sítích hovoří za vše.

 

Už coby teenagerka milovala líčení a tato láska zůstala velmi silná dodnes, kdy ráda zkouší nejnovější trendy v oblasti krásy. Proto je pro Gwen spolupráce právě s Revlon čirým potěšením.

DEKORATIVNÍ KOSMETIKA REVLON GWEN STEFANI TVÁŘ ZDRAVÍ A KRÁSA

Související články

Přírodní kosmetika – s respektem k vašemu tělu i životnímu prostředí

Že je kosmetika přírodní, ovšem neznamená, že se vše hodí na všechny typy pleti či vlasů. Je tedy dobré vědět, jaké složky jsou vhodnou volbou právě pro vás.

Celý článek

Žhavé jarní novinky od Sisley Paris

Tradiční francouzská kosmetika a její jarní novinky vás zasvětí do tajů v péči o pleť, jak na bolavé a unavené nohy či jakou vůní okouzlit. Nasyslete si své Sisley Paris.

Celý článek