dnes je 28.07.2017 a svátek má Viktor

Gwen Stefani je novou globální ambasadorkou Revlon

Světoznámá zpěvačka a módní ikona se spojila s věhlasnou značkou dekorativní kosmetiky. Jednou z prvních úloh Gwen bude hlavní role v kampani CHOOSE LOVE.

Gwen Stefani, zpěvačka a světová módní ikona, se připojila k týmu značky Revlon jako její nejnovější globální ambasadorka. Jednou z jejích prvních úloh bude hlavní role v kampani CHOOSE LOVE.

Ač trojnásobná držitelka Grammy, textařka, módní návrhářka a podnikatelka, reprezentuje tuto trendy udávající kosmetickou značku už od začátku roku 2017, její první úloha přichází až nyní právě s Choose Love, což není jen kampaň, ale především velmi důležité poselství plné pozitivity a lásky.

Gwen, jež dává přednost lásce i v osobním životě a stává se tak pro mnohé velmi inspirativní osobou, je opravdovou influencerkou (vlivnou uživatelkou) v oblasti stylu a krásy. Patnáctimilionová základna věrných fanoušků a sledovatelů na sociálních sítích hovoří za vše.

 

Už coby teenagerka milovala líčení a tato láska zůstala velmi silná dodnes, kdy ráda zkouší nejnovější trendy v oblasti krásy. Proto je pro Gwen spolupráce právě s Revlon čirým potěšením.

DEKORATIVNÍ KOSMETIKA REVLON GWEN STEFANI TVÁŘ ZDRAVÍ A KRÁSA

Související články

Poradíme vám, jak narychlo vylepšit postavu do plavek

Jasně, že je pozdě na hodinové workouty, běhání a dietní stravu. Jednu věc však před odjezdem na dovolenou udělat můžete!

Celý článek

Domácí pomocník k odstranění akné a vylepšení pleti

Face-Up! kosmetický přístroj určený k léčbě akné je designově propracovaný a navíc ho vynalezli čeští vědci!

Celý článek