dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Jarní Oscar de la Renta v praktičtějších střizích

Jsou to dva roky, kdy do společnosti vstoupili kreativní návrháři Laura Kim a Fernando Garcia. Od té doby je značka Oscar de la Renta jiná, než si ji můžeme pamatovat.

Kim a Garcia se zaměřují na aktuální nositelné oblečení nejenom pro známé televizní hvězdy. Do kolekcí vnikl nový styl, uvolněnost i odlišný přístup k tomu, jak má večerní róba vypadat. To znamená, že v nich najdete i běžné topy a šortky na míru.

S největší pravděpodobností staří zákazníci pojmou tento odklon od původní myšlenky spíše negativně, zatímco spousta jiných se pro tyto kolekce právě teď nadchne. V jarní kolekci 2019 se designérské duo zaměřilo na tištěný patchwork, který pochází z Itálie a zahalili do něj sukně, šaty i klasické topy. Látky poseté červenými květy, zelenými listy i barevnými ornamenty dodávají modelům pocit uvolněnosti a svobody.

Šaty řešené v mnoha provedeních od střihů za krk, na ramena či modely bez ramínek s velkými potisky a marockými siluetami jsou mnohem méně formální a přitom praktické, než kdy Oscar de la Renta navrhoval. Ale možná je na čase posunout se zase o kousek dál…

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA OSCAR DE LA RENTA BELLA HADID JARO 2019

Související články

Procházka v oblacích na přehlídce JW Anderson

Představivost a fantazie návrháři JW Andersonovi nechybí. Jeho modelky měly vypadat jako by chodily v oblacích.

Celý článek

Intimní zpověď v kolekci Simone Rocha

Dvojsmyslný dialog oděvů ve velmi ženské kolekci, kde sexualita a erotika bojují o svou pozornost v té nejelegantnější formě, je fenomenální kolekcí.

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Nesourodá podzimní kolekce Victoria Beckham postrádala šmrnc

Módní přehlídky návrhářské špičky, jakou Victoria Beckham bezesporu je, jsou jedněmi z nejočekávanějších. Ne vždy si však odnesou patřičnou salvu. Podzimní kolekce 2019 nenadchne ani neurazí.

Celý článek

Rozkvetlé vinice a lesy na šatech Marchesa jsou fantastickým snem

Známá značka večerních šatů z New Yorku nezklamala. Kolekce se dá popsat jako nádherný výlet do říše fantazie italských zahrad, vinic a lesů. 

Celý článek

Nový koncept oblékání od Diane von Furstenberg

DVF přichází se staronovým způsobem, jak obohatit dámský šatník a usnadnit výběr oděvu při ranním spěchu. Po 45 letech také slaví narozeniny známé zavazovací šaty!

Celý článek

Ženský půvab v objemných kreacích od Marca Jacobse

Extrémní objem byl k vidění na ženských šatech a kabátech z rukou Marca Jacobse. Milovník alternativních ženských siluet úspěšně představil novodobou krásu.

Celý článek

Podzimní kolekce Oscar de la Renta ve znamení noblesy, orientu a španělské krásy

Od britských vzorů, po rozkvetlou zahradu ve Španělsku se dostanete k vůni orientu se závěrem večerní noblesy. Tak zvěčnili kolekci Oscar de la Renta podzim/zima 2019, Laura Kim a Fernando Garcia.

Celý článek