dnes je 25.06.2017 a svátek má Ivan

Nejlepší módní kampaně roku 2016

Vrátili jsme se do nedaleké minulosti a prošli si kampaně, které nás provázeli rokem 2016. Z nich jsme vybrali ty, které nás zaujaly nejvíce…

Když bychom měli zhodnotit rok 2016 z pohledu reklamních kampaní, pak musíme konstatovat, že to byl velmi silný rok. Jistě si vzpomenete na jarní kampaň Alexandra Wanga, kterou nafotil Steven Klein a kterému se podařilo zachytit každodenní život #WangSquad. Nebo Miuccia Prada, která je známá pro svou lásku k objevování nových tváří na módní mola i pro své kampaně. Ta podzimní přinesla netradiční barevné fotografie z rukou Stevena Miesela.

Oproti tomu značka Balmain vsadila na klasiku v podobě super modelek z devadesátých let a Clavin Klein vedle sebe dokázal seřadit pro svou kampaň #MyCalvins 27 legendárních jmen nejenom z modelingu, ale také z hudby a filmu. Marc Jacobs se zaměřil na různorodé postavy, které mu přinášejí inspiraci, zatímco značka Gucci „poztrácela“ své módní děti v ulicích Berlína a Tokia.

Z mnoha módních kampaní, které nás provázely od jara až do zimy rokem 2016, jsme náš výběr zúžili na symbolických deset. To je číslo, které vystihuje kampaně, jež nás nadchli z módního hlediska, z odvážného pojetí, z netradičního ztvárnění nebo prostě jen proto, že se nám zdají opravdu cool!

 

BALENCIAGA Fall 2016

 

BALMAIN, spring 2016

 

CÉLINE spring 2016

 

COACH fall 2016

 

GUCCI spring 2016

 

CHANEL fall 2016

 

LOUIS VUITTON spring 2016

 

MARC JACOBS spring 2016

 

MIU MIU fall 2016

 

MOSCHINO spring 2016

fashionista.com

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ PRADA GUCCI BALENCIAGA MIU MIU MOSCHINO COACH BALMAIN CELINE CHANEL MARC JACOBS

Související články

Otevřený rozhovor - Martina Kailová: Jsem vysoká 205 cm a lidé si mě kvůli mé výšce dokonce i fotí!

Život může být celkem složitý, jelikož mnoho lidí se narodí s rozdílnými úděly, které ostatní lidé ze zvláštních důvodů vnímají neandrtálským způsobem. Martina Kailová se dle mého názoru narodila krásná a hlavně taková, jaká má být, ale přesto to nemá lehké. Je totiž na ženu velmi vysoká a to komplikuje její velkou vášeň pro módu.

 

Celý článek

Kampaň značky Coach s mladou Selenou Gomez částečně odhalena

Podzimní reklamní kampaň Coach představuje 24letou zpěvačku a herečku Selenu Gomez pod rouškou fotek Stevena Meisela.

Celý článek