dnes je 21.07.2017 a svátek má Vítězslav

OBRAZEM: Láska k tylovým sukním

V květnových MUST HAVES jsme se zmínili o tylové sukni. Stále ale máme pocit, že se jí nedostalo tolik pozornosti, kolik by si zasloužila... Napravíme to.

Tylové sukně ženy milují. Proč? Možná pro jejich lehkost, snadné nošení a záruku, že kdykoli ji obléknete, budete centrem pozornosti a pozitivních ohlasů. Tylové sukně působí romanticky, princeznovsky a žensky! Sluší jim to s pánským trikem, hezkou halenkou, jemnou i hrubou pleteninou, s lodičkami, sandálky i balerínami. Tylové sukně v sobě nesou dojem, který není úplně pozemský a který vždycky dodá ženě sebevědomí a pocit, že žije v pohádce. Už jen aby si byla jistá svým princem...

  
Šedá puntíkatá sukně Zoot 799 Kč ; Pruhovaná tmavě modrá sukně Only 759 Kč ; Bledě modrá sukně Zoot 699 Kč

  
Světle růžová sukně Zoot 699 Kč ; Černá sukně Only 849 Kč ; Růžová maxisukně Little Mistress 1 499 Kč 

Vyberte si princeznovskou tylovou sukni také!

pinterest.com ; zoot.cz

DÁMSKÁ MÓDA #moda ZOOT.CZ INSPIRACE LÉTO 2017 TYLOVÁ SUKNĚ

Související články

Nejlepší módní citáty všech dob!

Móda je slovo, které znamená mnoho a to po celém světě. Právě proto, že v našich životech hraje velkou roli, hodně nás ovlivňuje a existuje o ní spoustu zajímavých citátů od módních velikánů, které prostě musíte znát. 

Celý článek

Inspirujte se jedinečnými outfity švédské blogerky Jacqueline Mikuty

Propracované fotografie, jedinečný styl, a koho by nenalákalo tohle, možná vás naláká její sympatický přítel. Právě s ním totiž svůj blog vede.

Celý článek