dnes je 29.03.2017 a svátek má Taťána

Odvážná a sexy kolekce Michael Costello podzim 2017

Chystáte se na červený koberec a nevíte, od koho si pořídit šaty? Vyzkoušejte méně známou značku Michael Costello.

Nemusíte na slavnostních událostech zářit v šatech Gucci nebo Ellie Saab. Taková značka, jakou je Michael Costello přináší plnohodnotnou variantu. A velmi slušně šlape velkým módním domům na paty.

Sexappeal je jednoznačně tím, co si můžeme pod podzimní kolekcí ready-to-wear Michael Costello představit. Bílá krajka, satén, třpytivé stříbro, temná černá a různé až intimní průstřihy a průhledy na večerních šatech doplňují třásně, květinové nášivky nebo dramatické rukávy.

Některé kousky vás vtáhnou zpět do disko stylu, jiné hovoří o eleganci a noblese, další vyjádří vaši odvážnost. I modelky volil Costello velmi přirozeně, ať už s velkým poprsím, širšími boky či výraznějšími stehny. A to nás na kolekci asi potěšilo nejvíce.

A upřímně, až se budeme chystat na červený koberec, rozhodně zvážíme, zda si šaty návrháře Costello přeci jen nekoupíme…

wwd.com

 

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MICHAEL COSTELLO READY-TO-WEAR FALL 2017

Související články

TIQE by Petra Balvínová na podzim doporučuje kapsy a výrazné pásky

Podzimní kolekce příjemně překvapila volbou střihů, barev i kombinací materiálů.

Celý článek

Kateřina Geislerová potěšila podzimní kolekcí i přítomností Simony Krainové

Lehce přes dvacet modelů nádherné nositelné módy s nápadem a jako poslední modelka Simona Krainová. Kateřina Geislerová se Čechům v podzimní kolekci naprosto zavděčila.

Celý článek