dnes je 25.05.2017 a svátek má Viola

Odvážná a sexy kolekce Michael Costello podzim 2017

Chystáte se na červený koberec a nevíte, od koho si pořídit šaty? Vyzkoušejte méně známou značku Michael Costello.

Nemusíte na slavnostních událostech zářit v šatech Gucci nebo Ellie Saab. Taková značka, jakou je Michael Costello přináší plnohodnotnou variantu. A velmi slušně šlape velkým módním domům na paty.

Sexappeal je jednoznačně tím, co si můžeme pod podzimní kolekcí ready-to-wear Michael Costello představit. Bílá krajka, satén, třpytivé stříbro, temná černá a různé až intimní průstřihy a průhledy na večerních šatech doplňují třásně, květinové nášivky nebo dramatické rukávy.

Některé kousky vás vtáhnou zpět do disko stylu, jiné hovoří o eleganci a noblese, další vyjádří vaši odvážnost. I modelky volil Costello velmi přirozeně, ať už s velkým poprsím, širšími boky či výraznějšími stehny. A to nás na kolekci asi potěšilo nejvíce.

A upřímně, až se budeme chystat na červený koberec, rozhodně zvážíme, zda si šaty návrháře Costello přeci jen nekoupíme…

wwd.com

 

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MICHAEL COSTELLO READY-TO-WEAR FALL 2017

Související články

Bottega Veneta Resort 2018 ženský a moderní

25 modelů, které by se snadno rozřadily do dvou skupin. Té na každodenní nošení a druhé - elegantní plné květů a motýlků.

Celý článek

Casual kolekci Petry Pilařové nafotila těhotná Jana Doležalová

Další kolekce Petry Pilařové se zakládá zejména na košilových šatech, ale aby návrhářka dokázala, že nešije pouze pro modelky, modely nafotila těhotná Miss ČR 2004 Jana Doležalová. 

Celý článek