dnes je 25.08.2019 a svátek má Radim

Pojďme na ples se Psí šancí

Přidat na Seznam.cz
Plesová sezóna je v plném proudu a její tempo nepoleví ani v březnu, kdy se uskuteční ples se Psí šancí. Vyrazte na něj společně s námi.

Spolek Psí šance z.s., za jehož vznikem stojí ryzí láska ke zvířatům, zejména ke psům, má už za sebou hned několik malých i velkých veřejných sbírek, které přinesly své ovoce a pomohly jen tam, kde to bylo skutečně zapotřebí.

Psí šance ve svém počínání rozhodně nelení ani v letošním roce, kdy s chutí realizuje další nápady a myšlenky, jak pomáhat právě psům, případně dalším jednotlivcům ze světa zvířat.

Proto také uzrál čas, aby tato nezisková organizace zaštítila dokonce i tak velkou událost, jakou je charitativní ples a to se vším všudy. Ples pořádaný ve spolupráci s hlavním partnerem hotelem Bobycentrum, určený všem kulturně založeným osobám, jež neváhají podpořit dobrou věc. Výtěžek z plesu poputuje na podporu vybraného psího útulku, na kterou se tentokrát může těšit útulek Voříškov.

Krásné prostředí brněnského hotelu je pro tuto událost jako stvořené. Návštěvníci se zde mohou 12. března 2016 od 19:00 hodin těšit na bohatý program, živou hudební reprodukci a samozřejmě slosovatelnou tombolu. Na kručení v břiše rovnou zapomeňte, protože v ceně každého vstupného je navíc zahrnuta i skvělá večeře formou rautu.

Cena jedné vstupenky je 380 Kč a k dostání jsou až do dne konání na recepci hotelu Bobycentrum.

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CHARITATIVNÍ AKCE PSÍ ŠANCE CHARITA PLES PLESOVÁ SEZÓNA 2016

Související články

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Letní Letná byla odstartována, navštivte do konce prázdnin nový cirkus

Cirkus tak trošku jinak. Minulý týden odstartoval 16. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. Bohatý program plný nejenom divadelních představení si můžete užít každý den až do 1. září 2019.

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

Freddie Mercury: královna všech královen

Vyhýbal se všem stereotypům. Svým životem ovlivnil několik generací. Řeč je o frontmanovi kapely Queen, Freddiem Mercury. Extravagantní styl se projevoval i v jeho oblékání a na kontě má tak několik nadpozemských outfitů. Pojďte si s námi připomenout tuto osobnost světové hudby.

Celý článek

Rozhovor s kreativní dvojicí známou jako Ester&Josefina

Ester a Josefina, kreativní duo, které zná nejen český instagram! Instagramerky, autorky knihy, majitelky módních kolekcí, pořadatelky besed. A mnoho dalšího… Co znamená značka Ester&Josefina? Vyzpovídali jsme holky v rozhovoru pro móda.cz.

Celý článek