dnes je 19.06.2019 a svátek má Leoš

Pojďme na ples se Psí šancí

Přidat na Seznam.cz
Plesová sezóna je v plném proudu a její tempo nepoleví ani v březnu, kdy se uskuteční ples se Psí šancí. Vyrazte na něj společně s námi.

Spolek Psí šance z.s., za jehož vznikem stojí ryzí láska ke zvířatům, zejména ke psům, má už za sebou hned několik malých i velkých veřejných sbírek, které přinesly své ovoce a pomohly jen tam, kde to bylo skutečně zapotřebí.

Psí šance ve svém počínání rozhodně nelení ani v letošním roce, kdy s chutí realizuje další nápady a myšlenky, jak pomáhat právě psům, případně dalším jednotlivcům ze světa zvířat.

Proto také uzrál čas, aby tato nezisková organizace zaštítila dokonce i tak velkou událost, jakou je charitativní ples a to se vším všudy. Ples pořádaný ve spolupráci s hlavním partnerem hotelem Bobycentrum, určený všem kulturně založeným osobám, jež neváhají podpořit dobrou věc. Výtěžek z plesu poputuje na podporu vybraného psího útulku, na kterou se tentokrát může těšit útulek Voříškov.

Krásné prostředí brněnského hotelu je pro tuto událost jako stvořené. Návštěvníci se zde mohou 12. března 2016 od 19:00 hodin těšit na bohatý program, živou hudební reprodukci a samozřejmě slosovatelnou tombolu. Na kručení v břiše rovnou zapomeňte, protože v ceně každého vstupného je navíc zahrnuta i skvělá večeře formou rautu.

Cena jedné vstupenky je 380 Kč a k dostání jsou až do dne konání na recepci hotelu Bobycentrum.

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CHARITATIVNÍ AKCE PSÍ ŠANCE CHARITA PLES PLESOVÁ SEZÓNA 2016

Související články

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek

Tak vypadá království hollywoodské megastar Reese Witherspoon

Přemýšleli jste někdy nad tím, kde nachází své útočiště slavné hollywoodské hvězdy? Jak tráví svůj volný čas například Reese Witherspoon? Pojďte s námi odhalit, kde a jak bydlí jedna z nejslavnějších blondýnek na světě.

Celý článek