dnes je 20.11.2019 a svátek má Nikola

Pojďme na ples se Psí šancí

Přidat na Seznam.cz
Plesová sezóna je v plném proudu a její tempo nepoleví ani v březnu, kdy se uskuteční ples se Psí šancí. Vyrazte na něj společně s námi.

Spolek Psí šance z.s., za jehož vznikem stojí ryzí láska ke zvířatům, zejména ke psům, má už za sebou hned několik malých i velkých veřejných sbírek, které přinesly své ovoce a pomohly jen tam, kde to bylo skutečně zapotřebí.

Psí šance ve svém počínání rozhodně nelení ani v letošním roce, kdy s chutí realizuje další nápady a myšlenky, jak pomáhat právě psům, případně dalším jednotlivcům ze světa zvířat.

Proto také uzrál čas, aby tato nezisková organizace zaštítila dokonce i tak velkou událost, jakou je charitativní ples a to se vším všudy. Ples pořádaný ve spolupráci s hlavním partnerem hotelem Bobycentrum, určený všem kulturně založeným osobám, jež neváhají podpořit dobrou věc. Výtěžek z plesu poputuje na podporu vybraného psího útulku, na kterou se tentokrát může těšit útulek Voříškov.

Krásné prostředí brněnského hotelu je pro tuto událost jako stvořené. Návštěvníci se zde mohou 12. března 2016 od 19:00 hodin těšit na bohatý program, živou hudební reprodukci a samozřejmě slosovatelnou tombolu. Na kručení v břiše rovnou zapomeňte, protože v ceně každého vstupného je navíc zahrnuta i skvělá večeře formou rautu.

Cena jedné vstupenky je 380 Kč a k dostání jsou až do dne konání na recepci hotelu Bobycentrum.

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CHARITATIVNÍ AKCE PSÍ ŠANCE CHARITA PLES PLESOVÁ SEZÓNA 2016

Související články

Globální ambasadoři Vans navrhli jedinečné aukční kousky pro charitativní sbírku na počest Checkerboar Day

Značka Vans se dala dohromady s globální společností eBay, aby exkluzivní charitativní kolekcí oslavili tzv. Checkerboard Day - Šachovnicový den. Více o tomto unikátním svátku, který se slaví v americkém státě Kalifornia a o zbrusu nové a unikátní kolekci se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Mariana Prachařová se zasnila, co by bylo, kdyby nebyla revoluce

I když dobu před revolucí nezažila, uvědomuje si Mariana Prachařová, jak důležité pro nás toto období bylo, je a stále bude. A proto se společně s make-up artistkou a fotografkou Kateřinou Koki Mlejnkovou zamyslela nad tím, jaké by to bylo, kdyby revoluce neproběhla…

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Simona Krainová a Karolína Kurková se potkaly v supermarketu v Miami

Jak se říká, svět je malý. To si potvrdily i dvě TOP modelky Simona Krainová a Karolína Kurková, když se potkaly při nákupu pečiva na dovolené v Miami. Jsou to dva dny, kdy se vrátily, ale zážitky si ponesou celý život.

Celý článek

Britská královna Alžběta II. bojuje za módu bez zvířecí kožešiny

Téma udržitelné módy dorazilo i do Buckinghamského paláce. Královna Alžběta II. se rozhodla zasadit o udržitelnou módu, konkrétně bojuje za konec zvířecím kožešinám. 

Celý článek

Při otevření nového showroomu Zalando nechyběly známé tváře

Aňa Geislerová se sestrou Ester, Taťána Gregor Brzobohatá, Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a mnoho dalších tváří českého showbyznysu si nenechaly ujít jedinečnou příležitost slavnostního otevření pražského showroomu Zalando.

Celý článek

Obchodní válka mezi Čínou a USA nutí módní společnosti přesouvat výrobu

Obchodní válka mezi Čínou a USA eskaluje a ačkoli se rétorika ze strany amerického prezidenta Donalda Trumpa mění, panika na trhu zůstává. Některé společnosti přesouvají svou výrobu a nejistota v dalším průběhu stoupá.

Celý článek

Značka Marks&Spencer se ve finančních potížích obává nejhoršího

M&S je jedním z nejznámějších retailerů ve Velké Británii. Své pobočky má po celé Evropě. V druhé polovině letošního roku však společnost zažívá nečekaný propad, její akcie klesly o 36 % a nedaří se ani tržbám, zisk totiž klesl až o 17 %. Blíží se konec M&S?

Celý článek