dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

První výletní show značky Chanel doplula do Bangkoku

Přidat na Seznam.cz
Loď francouzské značky Chanel ve spolupráci s designem zpěváka Pharrella Williamse již vyplula. Nyní je k vidění v Bangkoku.

První oficiální show značky Chanel a Pharrella Williamse proběhla ve středu v noci ve městě Bangkok. Pharrell se ukázal ve žluté mikině s výraznými nápisy Coco a logem CC. Značka uvedla, že kolekce vzniklá z této spolupráce bude mít svůj debut 29. března 2019 v novém vlajkovém butiku v Soulu.

Poté módní dům Chanel otevře další vybrané butiky po celém světě. Konkrétně s tím značka začne 4. dubna 2019.

Pharrell Williams spolupracuje na kampaních Chanel již delší dobu. Složil také hudbu k původnímu filmu Karla Lagerfelda a spolupracoval na teniskách Adidas pro instalaci Chanel v Paříži. Tento projekt značka oficiálně potvrdila ve své tiskové zprávě, nic dalšího však neuvedla. Veškeré podrobnosti o velikosti rozsahu jednotlivých modelů nebo o rozpětí cen si zatím musíme domyslet sami. Výletní show francouzského domu momentálně zdobí hlavní město Thajska na břehu řeky Chao Phraya.

wwd.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CHANEL PHARRELL WILLIAMS BANGKOK THAJSKO

Související články

Nejpopulárnější modelky uplynulých celosvětových týdnů módy

Které krásné mladé tváře byly nejčastěji k vidění skrze všechny významné přehlídky módních týdnů? Od Milána po New York: tyhle unikátní a půvabné ženy jsou každá jiná a návrháři je milují. 

Celý článek

Očarovaná městem bohů Barbora Mottlová vypráví

Nechci se vůbec rouhat, ale v Paříži, Římě a v Barceloně už jsem byla několikrát a Amsterdam si šetřím na teplejší dny. 

Celý článek

Kteří mezinárodní hosté se objeví na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku?

Již zítra oficiálně odstartujeme začátek největší módní akce u nás. Přehlídky výběru nejlepších českých a slovenských návrhářů uvidíme od soboty. Jaký další program nás v průběhu těchto dní čeká?

Celý článek

Íránský model Aydin Momtaz vypráví o dětství ve válce, o modelingu i o spolupráci s věhlasnými jmény

V modelingu se pohybuje spoustu let, vyrostl v íránsko-irácké válce, a to hlavní na co ve svém životě vzpomíná, jsou kladné zážitky. Pojďte se o tomto jedinečném muži dozvědět více.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit 

 

Celý článek

Česká modelka Hana Jiřičková ztvárňuje 60. léta v arabské Vogue

Osmadvacetiletá česká modelka zahalená do retro kousků patří mezi nejžádanější modelky světa. Tentokrát ji můžeme spatřit v jedné z verzí nejčtenějšího módního časopisu.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek