dnes je 19.07.2019 a svátek má Čeněk

První výletní show značky Chanel doplula do Bangkoku

Přidat na Seznam.cz
Loď francouzské značky Chanel ve spolupráci s designem zpěváka Pharrella Williamse již vyplula. Nyní je k vidění v Bangkoku.

První oficiální show značky Chanel a Pharrella Williamse proběhla ve středu v noci ve městě Bangkok. Pharrell se ukázal ve žluté mikině s výraznými nápisy Coco a logem CC. Značka uvedla, že kolekce vzniklá z této spolupráce bude mít svůj debut 29. března 2019 v novém vlajkovém butiku v Soulu.

Poté módní dům Chanel otevře další vybrané butiky po celém světě. Konkrétně s tím značka začne 4. dubna 2019.

Pharrell Williams spolupracuje na kampaních Chanel již delší dobu. Složil také hudbu k původnímu filmu Karla Lagerfelda a spolupracoval na teniskách Adidas pro instalaci Chanel v Paříži. Tento projekt značka oficiálně potvrdila ve své tiskové zprávě, nic dalšího však neuvedla. Veškeré podrobnosti o velikosti rozsahu jednotlivých modelů nebo o rozpětí cen si zatím musíme domyslet sami. Výletní show francouzského domu momentálně zdobí hlavní město Thajska na břehu řeky Chao Phraya.

wwd.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CHANEL PHARRELL WILLIAMS BANGKOK THAJSKO

Související články

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek

Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

V sobotu 29. 6. se na terase Grandhotelu Pupp konala velkolepá módní show Art of love sourozenců Ponerových. Své nejnovější kolekce rozdělili do dvou částí. V první půlce jste mohli zhlédnout koktejlové a všední šaty.

 

Celý článek