dnes je 27.05.2017 a svátek má Valdemar

Rudé plavky Baywatchky

Jednodílné plavky jednoduchých klasických střihů v sytě rudé barvě! Přesně po takových je v posledních týdnech a dnech největší sháňka.

Nemůžete se zorientovat v aktuálních plavkových trendech na léto 2017? Topíte se v záplavě střihů dotvářejících skvostné bikiny, tankiny, monokiny či klasické plavky?

Přitom je to právě ona klasika, která je v posledních týdnech hitem internetu a eshopů, které si mnou ruce nad poptávkou po „obyčejných“ jednodílných dámských plavkách v sytě rudém odstínu.  

  

A důvod? Víc než prostý! Za vším hledejte partičku vodních záchranářů (plavčíků) z Baywatch střežících kalifornské pláže, která ke značné popularitě dámských červených plavek přispěla už na počátku devadesátých let a podobně činí i v roce 2017, kdy na plátna kin míří remake této legendární série s hvězdami jako Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra nebo Alexandra Daddario.

Snímek, který si svou premiéru odbyde na plátnech českých kin už 18. května, popularitu původního seriálu zřejmě nepřekoná, ale popularitu červených plavek jaké nosila C.J. Parker Pamela Anderson jistě jen posílí.

Zara, Baywatch movie, 

DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÉ PLAVKY JEDNODÍLNÉ PLAVKY BAYWATCH PAMELA ANDERSON

Související články

MOHLI BYCHOM DÁT TOMUTO LÉTU KOUZLO?

Kdo z nás si dokáže představit léto bez plné police všech druhů triček - jako jsou jednoduché modely a živé barvy, nebo dokonce ty nejvíce elegantní, vhodné pro speciální večerní události?

Celý článek

Plavkový trend léta 2017? Crop-top podprsenka!

Crop topové podprsenky si získaly největší oblibu právě v plavkové podobě. A na léto 2017 je seženete i v běžných obchodech!

Celý článek