dnes je 20.07.2017 a svátek má Ilja

Rudé plavky Baywatchky

Jednodílné plavky jednoduchých klasických střihů v sytě rudé barvě! Přesně po takových je v posledních týdnech a dnech největší sháňka.

Nemůžete se zorientovat v aktuálních plavkových trendech na léto 2017? Topíte se v záplavě střihů dotvářejících skvostné bikiny, tankiny, monokiny či klasické plavky?

Přitom je to právě ona klasika, která je v posledních týdnech hitem internetu a eshopů, které si mnou ruce nad poptávkou po „obyčejných“ jednodílných dámských plavkách v sytě rudém odstínu.  

  

A důvod? Víc než prostý! Za vším hledejte partičku vodních záchranářů (plavčíků) z Baywatch střežících kalifornské pláže, která ke značné popularitě dámských červených plavek přispěla už na počátku devadesátých let a podobně činí i v roce 2017, kdy na plátna kin míří remake této legendární série s hvězdami jako Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra nebo Alexandra Daddario.

Snímek, který si svou premiéru odbyde na plátnech českých kin už 18. května, popularitu původního seriálu zřejmě nepřekoná, ale popularitu červených plavek jaké nosila C.J. Parker Pamela Anderson jistě jen posílí.

Zara, Baywatch movie, 

DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÉ PLAVKY JEDNODÍLNÉ PLAVKY BAYWATCH PAMELA ANDERSON

Související články

Inspirujte se jedinečnými outfity švédské blogerky Jacqueline Mikuty

Propracované fotografie, jedinečný styl, a koho by nenalákalo tohle, možná vás naláká její sympatický přítel. Právě s ním totiž svůj blog vede.

Celý článek

Obsáhlá kampaň Blumarine s Irinou Shayk na podzim 2017

Více jak desítka fotek prezentuje podzimní kolekci značky Blumarine. Jaké všechny modely ukázala? 

Celý článek