dnes je 28.07.2017 a svátek má Viktor

TIQE by Petra Balvínová na MBPFW 2014

Petra Balvínová si s sebou na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend přivedla nový motiv. Plameňáky v její nové kolekci pro Jaro / Léto 2015 najdete úplně všude.

V programu Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu nemohla Petra Balvínová se svou značkou TIQE by Petra Balvínová chybět. Petřina nová jarní a letní kolekce pro následující rok má šmrnc. Samotná návrhářka je se svou tvorbou zábavná. Pamatujete si ještě na jednu z jejích kolekcí, kdy jejím hlavním vtípkem byly roztomilé lištičky? U říše zvířat a jednotného potisku Petra Balvínová zakotvila i tentokrát

Plameňáci jsou sice ústředním motivem celé kolekce, Petra Balvínová však nespoléhala jen na ně. Do svých modelů zakomponovala solární panely a tvrdí, že si díky nim její klientky budou moci během nošení outfitů dobíjet mobily. Praktické a rychle zapamatovatelné. Stejně jako malá světýlka, kterými byly některé modelky ozdobeny, nebo svítívé provázky přes obličej některých z předvádějících. Petra Balvínová prostřednictvím své tvorby vytváří vtipné kousky, jež nás baví. Je nápaditá, kreativní a experimentuje. Do nové kolekce vybrala nádherné barvy v podobě různých odstínů růžové. Od pastelové až po korálovou, přes všechny plameňáky různých velikostí a tvarů, jsme se dopracovali až ke konci. Značku TIQE by Petra Balvínová musíme pochválit i za vybraný materiál, který bohužel na tmavých fotografiích tolik obdivovat nemůžete. Budete nám muset věřit - naživo v člověku vyvolával pocit, že by chtěl vztáhnout ruku a látky si pohladit.

Na základě spolupráce se Starbucks nabízí Petra Balvínová plameňáky i jinak. Od pondělí 8. září se v kavárnách Starbucks objeví termohrnek s designem stvořeným právě Balvínovou. Na tuto limitovanou kolekci se těšíme už dlouho. Proto, pokud se vám plameňáci od Petry Balvínové zalíbily, si v pondělí pospěšte, termohrnky půjdou na odbyt.

Zdroj: Morris-Media 2014, Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend

PETRA BALVÍNOVÁ TIQE BY PETRA BALVÍNOVÁ PLAMEŇÁCI PLAMEŇÁK TERMOHRNEK STARBUCKS MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND

Související články

Starbucks představuje druhou limitovanou kolekci ve spolupráci s Ban.do

Limitovaná kolekce bude sice k dostání pouze na vybraných místech Asie a Pacifiku, avšak určitě stojí za zmínku.

Celý článek

TOP 5 MOMENTŮ / MODELŮ Z PRAŽSKÉHO FASHION WEEKU

Pražský Fashion week je sice za námi, ale v hlavě ho budeme mít ještě nějakou dobu. Přední návrháři totiž představili své nejnovější kolekce a nebyl bych to já, kdybych nepoukázal na své nejoblíbenější kousky. #JDEMEnaTO! 

Celý článek