dnes je 24.03.2017 a svátek má Gabriel

Značky, které ladí Jamese Bonda

Tajnému agentovi 007 jsme se podívali na zoubek a zjistili, v čem tkví jeho neodolatelný šarm a neobyčejný cool vzhled.

Agent Jejího veličenstva s povolením zabíjet James Bond, také dobře známý jako 007 „double o seven“ nás našimi životy provází už od roku 1952, kdy jej na základě svých osobních zkušeností z tajné služby MI6 vytvořil spisovatel Ian Flaming.

Kromě bohatého výčtu mrtvých těl, která po sobě neohrožený agent na svých cestách za dobrodružstvím zanechává všude, kde se objeví, okouzluje i nesčetné zástupy dívek a žen, jež podléhají jeho neodolatelnému šarmu.

Ten je ale už od počátku 60. let minulého století, kdy se agent 007 poprvé objevil na plátně kin ve snímku Dr. No, pravidelně podtrhován osobitým stylem a módními trendy, které speciálně pro Jamese Bonda vytvářely a stále vytváří značky, bez kterých Bond jako by ani nebyl. Můžeme tak jmenovat značky jako Anthony Sinclair, Angels & Bermans, Billy Reid, Ballantyne, Fred Perry a mnoho dalších.

Ale v poslední době, tak jako je tomu i v nejnovějším snímku SPECTRE, podtrhují Bondovo osobní kouzlo outfity vytvořené dílnou Tom Ford, luxusní kašmírové svetry a roláky N. Peal, nebo košile Turnbull & Asser šité na míru.

Vzpomenout bychom však měli i nezbytné doplňky, kterými Bond už dlouhých šedesát let ohromuje celý svět. Je to mnohdy speciálně upravená obuv se skrytými noži a podobně, kterou v současné době dodává firma Crockett & Jones, opasky značky PRADA, ale také hodinky ROLEX, jež v poslední době úspěšně zastínila OMEGA.

Agent Bond by ale nebyl kompletní bez pořádného povozu, a tak na scénu přijíždí Aston Martin, který až na několik málo výjimek parkuje v Jamesově garáži po celou dobu jeho profesní kariéry ve službách britské tajné služby MI6, a to modelem DB5 počínaje a DB10 konče.

 

PÁNSKÉ OBLEČENÍ STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN MÓDNÍ DOPLŇKY HODINKY BOTY A OBUV OMEGA ASTON MARTIN JAMES BOND

Související články

Časnaboty by měl být vždy - vyberte si nové na jaro!

S příchodem jarních dnů i vaše nohy žádají jiné obutí. Rozhodně vzdušnější a z menšího množství materiálu. 

Celý článek

Tom Ford nafotil jarní kolekci Tom Ford

Někdy je nejsnazší cestou ta nejnáročnější. Chopit se řemesla, které nám není úplně vlastní, za to si výsledný efekt užít dvojnásob. Tak to vnímá i návrhář Tom Ford.

 

Celý článek