10 nejhezčích outfitů Melanie Trump

10 nejhezčích outfitů Melanie Trump

Každý mocný muž má za sebou ještě mocnější ženu. Nevíme, zda tato slova klasika platí i v případě prezidentského páru USA, jedno je ale jasné! První dáma Spojených států amerických má jako bývalá modelka a návrhářka styl. Pojďte se s námi podívat na 10 nejlepších outfitů Melanie Trump.

Americký prezident Donald Trump si jistě pro svůj prezidentský mandát nemohl zvolit lépe. První dáma Spojených států amerických Melanie Trump jako bývalá modelka a návrhářka má kromě šarmu i styl, a tak i světová média mají od té doby v hledáčku outfity první dámy. A protože se prezidentskému páru jejich mandát pomalu chýlí ke konci, a znovuzvolení není vůbec jisté, podívali jsme se na 10 nejlepších outfitů, které nám Melanie Trump prozatím předvedla.

10. Halloweenský outfit ala Jackie Kennedy

První dáma USA Jacqueline Kennedy je jistě velkým módním vzorem současné první dámy Melanie Trump. Kabát od Bottega Veneta ve stylu Jackie Kennedy si oblékla Melanie v roce 2018, když spolu s prezidentem Donaldem Trumpem vítali v Bílém domě halloweenské koledníky.

9. Solidarita na vysoké noze

Trochu nešťastný outfit zvolila Melanie Trump při návštěvě Texasu poté, co se zemí prohnal ničivý hurikán Harvey v roce 2017. Vysoké podpatky rozhodně nejsou vhodné boty na návštěvu regionu zničeného přírodní katastrofou. Krásné botky od Manolo Blahnik spojené s military bundou a černou ale rozhodně stačí na zařazení do top 10 outfitů.

8. První dáma, první zahradnice

Když první dáma vítala na zahradních prací americký klub dobrovolníků, zvolila krásný outfit, který se úžasně hodil na zahradničení. K tmavě modré džínovině si oblékla kostkovanou košili v country stylu od Balmaina. I v tomto outfitu se možná první dáma inspirovala u své předchůdkyně Michelle Obama, která byla pověstná svými kostkovanými šaty a košilemi.

7. Melanie Trump vs. republikánský kongres

Když v roce 2016 vystupovala první dáma na kongresu republikánů, věděla, že musí oslnit. Pro tuto příležitost zvolila relativně prosté ale překrásné bílé šaty od značky Roksanda. Ty doplnila ještě krásnějšími lodičkami Christian Louboutin. Na kongresu tak byla nepřehlédnutelná.

6. Dáma v růžovém

Melania je jednou z mála žen, kterým křiklavá růžová vysloveně sedne. Nevypadá v ní směšně, ba naopak, dokáže jí dodat vážnost. Tento outfit, tedy růžové šaty značky Delpozo, zvolila Melania Trump pro svůj projev na Valném shromáždění OSN v New Yorku. Nakonec se však ukázalo, že krásné a také drahé šaty prokázaly první dámě medvědí službu. Nabírané dlouhé rukávy totiž za řečnickým pultem vypadaliy objemněji, než bylo v úmyslu.

5. Melania Trump pokořuje Francii

Jako bývalá modelka Melania Trump jistě věděla, že ji bude čekat nelehký výběr outfitu, když se chystala na oficiální setkání s francouzským prezidentským párem. Francie je kolébkou módy a Francouzsky jsou známé svým stylem a šarmem. A tak Melania zvolila opět bílou, tentokrát šaty s kloboučkem Hervé Pierre, sako Michael Kors a boty na podpatku Christian Louboutin.

4. Oddech na cestách

Ani na cesty si první dáma nesmí vzít jen tak ledajaký outfit. Například při příletu do Helsinek vystoupila první dáma z amerického speciálu v koženkových kalhotách, které barevně sladila s lodičkami. Hlavním hrdinou tohoto outfitu však byl šedohnědý kabátek značky Isuode.

3. Šaty na čajový dýchánek

Při oficiálním setkání se španělskou královnou Letiziou oblékla první dáma krásné šaty s podšívkou od Valentina a samozřejmě je doplnila botami od Manolo Blahnik.

2. Jako Carmen

Na závěrečnou večeři s královnou Alžbětou II. při oficiální návštěvě zvolila první dáma červené šaty s prodlouženými rukávy s volány od Givenchy.

1. Jak se zrodila první dáma

A žebříčku nekralují jiné šaty než ty, se kterými Melania Trump fakticky vstoupila poprvé do Bílého domu jako žena prezidenta Spojených států amerických a první dáma. Jsou to její inaugurační šaty od Hervé Pierre. Ty nakonec Melanie Trump věnovala na charitativní účely.

Foto: Pinterest

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram