dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

11. ročník soutěže krásy LOOK BELLA startuje již za 3 dny!

Přidat na Seznam.cz
Již za pouhé 3 dny startuje prestižní soutěž krásy LOOK BELLA 2014, kdy se TOP 10 dívek utká o první titul soutěže.

V Theatro Music Club v Praze se již za 3 dny - 19. 9. 2014, rozjede první casting prestižní soutěže LOOK BELLA 2014 určený všem mladým, atraktivním a talentovaným dívkám i mužům do 25 let.

Tento den vyvrcholí zahajovací afterparty ve 20:00, kde se TOP 10 dívek z prvního castingu utká o první titul soutěže - LOOK BELLA Theatro. Vítězka se může těšit na krásnou korunku od LILIAN Czech, šerpu, květinu, drobné dárky od partnerů a přednabitou kartu na konzumaci v clubu Theatro!

Pořádající modelingová agentura PRESTIGE MODELS si vás dovoluje pozvat na tento unikátní a zahajovací večer, kterým vás bude provázet moderátorka TV Relax Veronika Petrová. Nebude chybět ani zajímavý program, jehož náplní bude také pěvecké vystoupení nejkrásnější dívky Superstar Kristýny Šebíkové či oblíbená promenáda v plavkách.

Vrcholem večera bude volba a vyhlášení vítězky Look Bella Theatro 2014.

O držitelce prvního titulu z této soutěže rozhodne poměrně různorodá porota. V ní zasedne patronka letošního ročníku Karolína Krézlová, Nela Slováková, uznávaný plastický chirurg a zároveň soudní znalec v oblasti estetické chirurgie MUDr. Patrik Paulis, Karolína Humečková – LOOK BELLA Sympatie 2013 a mnoho dalších.

Soutěž Look Bella procestuje ještě řadu našich velkých měst, ve kterých budou vybráni nejkrásnější chlapci a dívky. 

Ti budou na semifinále v Brně soutěžit o tituly:
LOOK BELLA 2014
LOOK BELLA SYMPATIE 2014
LOOK BELLA INTERNET 2014
LOOK BELLA ELAN
LOOK BELLA SILUETA 2014
LOOK BELLA WORLD 2014

Po semifinálovém galavečeru následuje již tradičně Velké Finále pořádané v luxusním hotelu Clarion Congress Hotel Prague.

Vítězky a vítězové si i v letošním roce kromě titulu z prestižní soutěže krásy odnesou spoustu cen. Vítězka obdrží poukaz v hodnotě 100.000 Kč na jakýkoli zákrok u MUDr. Patrika Paulise, plastického chirurga, všichni vítězové obdrží od společnosti CEWE kompaktní fotoaparát, vítězové obdrží lyže nebo snowboard od společnosti ELAN, stylové vodní dýmky instar, korunky od LILIEN Czech Jewelry, kosmetiku Lollipops Paris, Matis Paris, exkluzivní vlasovou péči Brazil Keratin a mnoho dalších dárečků od partnerů soutěže.

Vítězka titulu LOOK BELLA WORLD také získává možnost oslnit svět na nejedné z prestižních mezinárodních soutěží krásy.

Zdroj: PRESTIGE MODELS

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SOUTĚŽ KRÁSY LOOK BELLA PRESTIGE MODELS LOLLIPOPS PARIS MATIS PARIS

Související články

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek