dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

LOOK BELLA 2014: Přijď na casting a staň se profesionální modelkou!

Přidat na Seznam.cz
11. ročník prestižní soutěže krásy LOOK BELLA právě startuje! Je určena všem krásným, zajímavým a talentovaným dívkám i chlapcům do 25 let. Tak seberte odvahu a přihlaste se!

 

Chcete se stát nejzajímavější tváří roku 2014 a otevřít si tak dveře do světa modelingu?

Přihlaste se a staňte se modelkou nebo modelem, odstartujte svou kariéru v soutěži LOOK BELLA stejně jako Česká Miss 2014 Gabriela Franková či Muž světa 2010 Peter Menky a mnoho dalších.

V letošním ročníku LOOK BELLA 2014 na vás budou čekat opravdu skvostné ceny a samozřejmě i možnost spolupráce s modelingovou agenturou Prestige models!

Registrace na webových stránkách lookbella.cz je již spuštěna a pořádající agentura PRESTIGE MODELS právě zveřejnila termíny a místa letošních castingů.

Nyní už vám jen zbývá sebrat odvahu, zaregistrovat se, přijít na casting a ukázat, co ve vás je. Věřte si! Vždyť právě vy můžete zvítězit a skutečně tak začít vysněnou cestu do světa profesionálního modelingu.

A i kdybyste zrovna nebyli absolutním vítězem či vítězkou, bude to jistě obrovská zkušenost a navíc na všechny soutěžící bude na castingu čekat spousta dárků, ochutnávek a zábavy! Tak proč do toho nejít?!

A jaké jsou podmínky soutěže?
Do dalšího ročníku se mohou opět hlásit všechny krásné, zajímavé a talentované dívky od 15 do 25 let s min. výškou 170 cm i chlapci od 17 do 25 let s min. výškou 180 cm.
Registrace a účast na veřejných castinzích, které proběhnou v obchodních centrech po celé České republice, kde vás zkrášlí profesionální kadeřníci a vizážisté, váš talent prověří přehlídkové molo i zkušený fotograf.

A na jaké skvělé dárky se můžete těšit?
Bude pro vás připraven například:
•    Poukaz na fotoknihu zdarma v hodnotě 199 Kč od společnosti CEWE
•    voucher se slevou 5% na libovolný zákrok u MUDr. Patrika Paulise, plastického chirurga
•    doplnění energie v podobě energy drinku SUPER FRANKIE
•    osvěžení na baru MATCHA TEA
•    pro prvních 15 slečen LADY BOX ZDARMA
•    v Brně a ve Zlíně služba ROCK LAK zcela zdarma
•    v Ostravě služba GELLAC zcela zdarma
•    poukazy od našich partnerů na nákup šperků, oblečení
•    a spousta dalších skvělých cen

Celá soutěž vyvrcholí Semifinálovým galavečerem v Brně, po kterém bude následovat Velké Finále již tradičně pořádané v luxusním hotelu Clarion Congress Hotel Prague.

Vítězky a vítězové si i v letošním roce kromě titulu z prestižní soutěže krásy odnesou spoustu cen.
Vítězka obdrží poukaz v hodnotě 100.000 Kč na jakýkoli zákrok u MUDr. Patrika Paulise, plastického chirurga. Všichni vítězové obdrží od společnosti CEWE kompaktní fotoaparát, vítězové obdrží lyže nebo snowboard od společnosti ELAN, stylové vodní dýmky insahAR, krásné šperky od Cristian Lay, korunky od LILIEN Czech Jewelry, kosmetiku Lollipop Paris, Matis Paris, exkluzivní vlasovou péči Brazil Keratin a mnoho dalšího od partnerů soutěže.

Vítězka titulu LOOK BELLA WORLD se podívá i do světa na ne jednu z prestižních mezinárodních soutěží krásy.

Registrovat se můžete již nyní na lookbella.cz  v záložce REGISTRACE.

Hodně štěstí!

Zdroj: PRESTIGE MODELS

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SOUTĚŽ KRÁSY LOOK BELLA KRÁSA MODELINGOVÁ AGENTURA MODELING MODELKA MODEL PRESTIGE MODELS

Související články

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek
Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek

Jak pečovat o kůži před i po tetování

Nechat se tetovat neznamená jen vyhledat nejlepší tetovací studio a konkrétního umělce. Měli byste se také zajímat o to, jak připravit vaši pokožku na tetování i jak ji ochránit po něm.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Emma Watson je tváří nové kampaně Prada, stejně tak režisérkou jejího krátkého filmu

Krásná herečka v pixie střihu zapózovala pro kampaň nafocenou k nové vůni módního domu Prada. Vzala si na starost i režii krátkého propagačního filmu. Flakon vůně je znovu plnitelný a má tvar trojúhelníku, symbolu italské značky.

Celý článek